01.HOME 02.ART 03.SITE 04.MEDIA 05.BLOG

BLOG

MORE

Welcome to Flowers for a Ghost, my graphic and personal site, which is part of domain Delicate Flower. Here you can find my graphic such as icons, wallpapers, retouches and other stuff. Fanart is mostly featuring TV Shows I watch such as Heroes, The Vampire Diaries, Doctor Who etc. Everything in here is made by me so if you use something please write the source. This site looks best with Google Chrome and Mozilla Firefox and I can not asure you that it will work properly in other browsers. This is layout number 6 featuring Snow White & Huntsman from TV show Once Upon a Time. I hope you like it in here and will come back soon!
    

FOREVER & AFTER

TAGBOARD

MY HEROES

apply? | more?

DISCLAIMER & INFO

Layout at Flowers for a ghost is @Nymi, coded @SunnyWill. This is just a fansite and I claim no ownership of any of the images used to make my fanart. If you own any of the images used on this site and would like me to remove the piece where was it used just send me an e-mail and I will remove it promptly.


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/show_news.php on line 41

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

...WILL BE MY NAME

Nemôžem pomaly ani uveriť, že už to boli skoro dva mesiace čo som sem naposledy niečo pridala. Ale na moju obranu-to naozaj nieje moja vina. No dobre možno trošičku:) Ako som vám už v poslednej aktuálke písala tak moje polročné vysvedčenie nebolo zrovna najlepšie (bože, hovoríte si, kedy bolo polročné vysvedčenie veď to je už neuverite¾ne dávno, že?). Nuž moji rodičia sa rozhodli, že dôvod mojich zlých známok bol počítač a zobrali mi ho. Na dva mesiace. DVA MESIACE! A to nesrandujem. Našťastie sa mi nejakým zázrakom podarilo získať počítač späť a tak sa snáď vracia sezóna pravidelných aktuálok. Budem sa naozaj snažiť pridávať niečo aspoň raz mesačne, ale nič nes¾ubujem...aj keď ma začali wallpapery celkom baviť takže..no uvidíme:) A asi sa pýtate čo mám inak nové. Nie? No aj tak vám to poviem:) Minulý týždeň som mala písomné maturity tak som mala trošku stresu, ale v podstate toho nemám moc nového. Alebo možno aj mám, keďže za tie dva mesiace sa určite niečo udialo, ale teraz ma naozaj nič nenapadá. (bože tento príspevok je naozaj hrozne "duchaplný, radšej už prejdem pomaly ku grafike:D). No takže dnes tu pre vás mám 6 wallpaperov z ktorých sú 3 so seriálom Nikita, ktorý ak ešte nepozeráte tak musíte ihneď začať a ak už ho pozeráte- že je úžasný!?! Ďalej som spravila dva zo seriálu Merlin, na ktorý ma nahovorila Sunny a aj som ho začala pozerať ešte len včera už som v polovici prvej série a mám taký pocit, že som sa do neho (toho seriálu) za¾úbila:)) A nakoniec je ešte jeden s Being Human. Na niektorých som skúšala nové štýly tak som zvedavá ako sa vám budú páčiť:)

Team Nikita (Nikita)- Na tomto walle som skúšala novú techniku. Chcela som na ňom zachytiť Nikitu a Alex a to, že sú jednoducho dokonalý tým. Vyzerá to inak ako wally čo som doteraz spravila, teda aspoň myslím tak budem rada ak mi napíšete váš názor na to.
Mikita (Nikita)- Už od začiatku seriálu sú mojím jasným OTP Michael a Nikita. Myslím si, že to musí každý uznať. Tá chémia čo je medzi nimi je proste..obrovská! Takže som si samozrejme nemohla nechať ujsť možnosť dať ich spolu na jeden wall. V poslednej dobe som trávila dosť času na tumblri a tam som často videla podobné manipulácie tak som sa nimi nechala inšpirovať.
Its Who You Are Alexandra (Nikita)- Wall zo zatial najlepšieho dielu série 1x15 Alexandra. Tento moment bol pod¾a mňa úplne perfektný a Lyndsy Fonseca to zahrala úplne bravúrne, takže som sa musela pokúsiť zachytiť ten moment. Nieje to nič špeciálne.
Morgana (Merlin)- Ako som hovorila už predtým seriál Merlin mi za posledné dni naozaj prirástol k srdcu a Morgana hraná Katie McGrath je jednou z mojich ob¾úbených postáv. Je pravda, že zatia¾ v seriály vlastne ani žiadne neoblúbené postavy nemám, ale ona je naozaj zlatá a zaslúžila si aspoň tento pokus o niečo čo sa má podobať na wallpaper.
Arthur Pendragon (Merlin)- Princ Artuš zohráva v Merlinovom príbehu klúčovú rolu a aj keby nie, tak si ho jednoducho nemožno neoblúbiť. Veď sa na ňho len pozrite:)
Being Human (Being Human)- Posledný wall a myslím si, že aj najhorší. Tento wall som robila už dávnejšie a ani vlastne neviem prečo ho som dávam, lebo sa mi ale vôbec nepáči. Jediná vec, čo nieje na ňom úplne zle je tá scéna, lebo tá bola úplne nádherná:)
0 Comments
Posted on 21 Mar 2011 by Nymi

MONEY TALKS

Po dlhšom čase sa opäť hlásim s aktuálkou a na to, že som sa neozvala cez dva týždne tak to nieje nič moc. Je mi ¾úto, že som zase začala trochu menej aktualizovať a celkom dlho mi trvá vám aj odpovedať na komentáre, ale ako som predpovedala naši mi po vysvedčení zobrali počítač a tak sa na ňho dostanem len vtedy keď sú zrovna neni doma a ja si ho "ukradnem". Tento víkend boli ale celý preč tak som stihla spraviť aj pár wallpaperov, tak snáď vás aspoň trochu potešia:) A ospravedlňujem sa za to, že sa z predchádzajúceho príspevku vymazali nejaké komentáre, ale mala som isté problémy zo spamom a tak to bolo treba spraviť. To je teda na dnešok asi všetko, ja viem je toho strašne málo. Už aby bolo zase leto:)

Aria Montgomery (Pretty Little Liars)- wall s Ariou z Pretty Little Liars. Ako začal chodiť tento seriál znovu tak som si ho opäť velmi oblúbila a Aria je tam pod¾a mňa úplne úžasná postava, aj keď nemôžem povedať, že je to moja ob¾úbená postava- všetky postavy sú totiž naozaj dobré:) Inak wall nieje nijaký výnimočný.
Aria and Ezra (Pretty Little Liars)- manipulácia s Ariou a Mr. Fitzom. Oni sú proste taký cute, že som nemohla odolať. Myslím, že tentokrát mi to celkom vyšlo a nieje až tak moc vidieť že ich "hlavy pôvodne k telám nepatrili". :)
Nikita (Nikita)- odkedy začali vysielať tento seriál stala som sa na ňom doslova závislá a každý týždeň sa ho nemôžem dočkať. Maggie Q v hlavnej úlohe ako bývalá vrahyňa pre tajnú organizáciu je jednoducho perfektná a keď som uvidela túto zlatú fotku tak som ju musela niekde použiť:)
Peter and Neal (White Collar) - wallpaper s Nealom Caffrey a Peterom Burke zo seriálu White Collar. Je to velmi jednoduchý a nie ve¾mi nápaditý wall a moc sa mi nepáči.
It doesnt have to be like this (Fringe)- Ja keď vidím nejakú epizódu Fringe tak mám vždy chuť z nej rovno spraviť nejakú grafiku a tentokrát to nebolo nijak inak. Wall s Oliviou a "čítačom myšlienok" z najnovšieho dielu Concentrate and Ask Again.
0 Comments
Posted on 06 Feb 2011 by Nymi

DON'T YOU EVER FEEL LIKE YOU'RE LESS THAN PERFECT

Hurá, hurá naši mi zatia¾ počítač nezobrali, takže som sa rozhodla vám aj dnes, zase po týždni pripraviť nejakú tú aktuálku. Nájdete v nej opäť nejaké tie wallpapery, aj keď som si myslela že si od nich dám prestávku, ale moja milovaná Sunny mi ukázala pár trikov a fínt, ktoré som musela hneď vyskúšať, tak dúfam, že sa vám budú tie nové wally aspoň trochu páčiť. Dnes tu mám pre vás také malé prekvapenie, niečo nové čo tu ešte nebolo a to EYEKO POST. Neviete o čom hovorím? Viac informácií nájdete v tomto článku ale v podstate ide o zhodnotenie kozmetiky ktorú som si objednala, tak som zvedavá ako sa vám ten článok bude páčiť a budem moc vďačná ak mi to okomentujete. Inak som sa konečne trošku pohla aj s 30 Days of TV a pridala som dni 17, 18 a 19. Ide mi to celkom pomaly, čo? Inak bol tento týždeň celkom zabiják. Písala som písomku z matiky aj z fyziky čo sú dva predmety ktoré absolútne neovládam a pomaly ich neviem ani vyhláskovať, ale hádajte čo! Z obidvoch som dostala 2 takže som bola celá bez seba:) Inak som bola v piatok na školskom plese, čo bolo tiež celkom fajn a ďalej už asi nič nového:)

    + nové affiliates: Elle, Jeni Lou
Read more • 0 Comments
Posted on 27 Jan 2011 by Nymi

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Next >>

Content Management Powered by CuteNews