01.HOME 02.ART 03.SITE 04.MEDIA 05.BLOG

BLOG

MORE

Welcome to Flowers for a Ghost, my graphic and personal site, which is part of domain Delicate Flower. Here you can find my graphic such as icons, wallpapers, retouches and other stuff. Fanart is mostly featuring TV Shows I watch such as Heroes, The Vampire Diaries, Doctor Who etc. Everything in here is made by me so if you use something please write the source. This site looks best with Google Chrome and Mozilla Firefox and I can not asure you that it will work properly in other browsers. This is layout number 6 featuring Snow White & Huntsman from TV show Once Upon a Time. I hope you like it in here and will come back soon!
    

FOREVER & AFTER

TAGBOARD

MY HEROES

apply? | more?

DISCLAIMER & INFO

Layout at Flowers for a ghost is @Nymi, coded @SunnyWill. This is just a fansite and I claim no ownership of any of the images used to make my fanart. If you own any of the images used on this site and would like me to remove the piece where was it used just send me an e-mail and I will remove it promptly.


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/show_news.php on line 41

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

START FROM THE BEGGINING

Ako som s¾úbila aj dnes sa vám ozývam opäť s nejakou grafikou. No dobre, prakticky už nieje nede¾a, keďže je pol jednej ráno ale pre mňa je teoreticky nede¾a ešte stále a tak som svoj s¾ub splnila:) Dnes tu mám pre vás ďalšie dva wallpapery, aj keď mi ešte stále moc nejdú. Jeden je s filmu Nick and Norahs Infinite Playlist a druhý je moja prvá fanfiction na knižku a to na Elixir od Hilary Duff. Ďalej tu mám pre vás aj tie s¾úbené avatary. Je ich osem a sú z Being Human, prevažne s Annie a Mitchelom. Teda vlastne tuším iba s nimi dvoma. Dúfam, že sa vám budú páčiť. Inak nie som si istá, že budem nasledujúce aspoň dva týždne moc pridávať, keďže sa blíži polročné vysvedčenie a to moja nieje zrovna žiarivé a tak očakávam možné skonfiškovanie počítača od našich. Posnažím sa brániť ho telom aj dušou, lebo chcem svoj novoročný s¾ub (pridávať viac aktuálok) naozaj aj splniť. Držte mi palce nech tie známky ešte nejako vylepším na poslednú chví¾u:)

+ nové affiliates: Marisa, Rhia
Read more • 0 Comments
Posted on 17 Jan 2011 by Nymi

WE ARE ALL GODS CHILDREN

Ako som vám s¾ubila- je tu víkend a s ním aj nová aktuálka. Tentokrát už nebude taká dlhá ako tá predtým, ale tak aj tak dúfam že sa vám bude páčiť. Začnem grafikou- spravila som až 5 wallpaperov! Ani jeden z nich sa mi nepáči, ale čím viac ich budem robiť tím lepšie by mi mali ísť tak som na to zvedavá, lebo zatia¾ to akosi nezaberá:) Ďalej tu pre vás mám niečo, čo sme si pre vás pripravili spolu so SunnyWill. Je to dotazník, ktorý sme spoločnými silami (aj keď hlavná zásluha patrí Sunny:) vytvorili a obidve ho na svojich webov uverejníme. Dúfame, že vám tak o sebe napovieme trochu viac, tak budem rada ak si to prečítate a poviete mi čo si o tom myslíte:) Môžete ho nájsť na tomto odkaze. Zajtra by som chcela urobiť opäť, ale tentokrát avatarovú aktuálku tak snáď sa mi to podarí, držte mi palce:)
Read more • 0 Comments
Posted on 15 Jan 2011 by Nymi

POCKET FULL OF SUNSHINE

Takže začnem zrejme tím, že vám ešte raz želám Šťastný Nový rok 2011! Dúfam, že bude ešte lepší a krajší ako ten 2010. Aký bol inak pre vás rok 2010? Pre mňa to bol úžasný rok, cez ktorý sa toho síce ve¾a nezmenilo ale spoznala som zopár perfektných ¾udí a zažila nieko¾ko fantastických zážitkov. Som zvedavá, ako sa vyvinie tento rok keďže ma čakajú veci ako maturita, príjmačky, 18.narodeniny a ďalšie keď to tak môžem povedať -medzníky- v mojom živote. Ale to ešte len príde, takže k tomu čo už bolo...ako ste strávili vášho Silvestra? Dúfam, že ste všetci živý a zdravý. Ak chcete vedieť ako som strávila ja môjho Silvestra, tak sa na nič ve¾kého netešte, keďže môj Silvester sa niesol v znamení knižky, televízora a šampanského, pričom som bola už o 10 v pyžamku:) Prepáčte inak, že som sa vám na Nový rok neozvala, ale bola som na chate v Tatrách a internet tam mal rýchlosť pomalého slimáka, takže sa toho moc robiť nedalo.
Pripravila som si pre vás inak prekvapenie v podobe nového layoutu s Damonom a Elenou (Ian Somerhalder a Nina Dobrev) z The Vampire Diaries, tak dúfam že sa vám aspoň trošičku páči. S kódovaním mi opäť raz pomohla amazing SunnyWill <3 Design je zase raz čiernobiely a pomerne jednoduchý, ale ja mám také rada. Obrázky sú inak z 1.série seriálu aj keď neviem presne z akých epizód. Kompletne som tiež zmenila stĺpček, v ktorom od teraz môžte nájsť krátky opis stránky na začiatku, knižky a seriály ktorými som momentálne posadnutá trochu nižšie a úplne na konci je ešte ďalšie malé info a môžete tam tiež nájsť odkazy na môj facebook,twitter,tumblr a last_fm.

Pokračovanie v read more...
Read more • 0 Comments
Posted on 08 Jan 2011 by Nymi

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Next >>

Content Management Powered by CuteNews