01.HOME 02.ART 03.SITE 04.MEDIA 05.BLOG

BLOG

MORE

Welcome to Flowers for a Ghost, my graphic and personal site, which is part of domain Delicate Flower. Here you can find my graphic such as icons, wallpapers, retouches and other stuff. Fanart is mostly featuring TV Shows I watch such as Heroes, The Vampire Diaries, Doctor Who etc. Everything in here is made by me so if you use something please write the source. This site looks best with Google Chrome and Mozilla Firefox and I can not asure you that it will work properly in other browsers. This is layout number 6 featuring Snow White & Huntsman from TV show Once Upon a Time. I hope you like it in here and will come back soon!
    

FOREVER & AFTER

TAGBOARD

MY HEROES

apply? | more?

DISCLAIMER & INFO

Layout at Flowers for a ghost is @Nymi, coded @SunnyWill. This is just a fansite and I claim no ownership of any of the images used to make my fanart. If you own any of the images used on this site and would like me to remove the piece where was it used just send me an e-mail and I will remove it promptly.


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/show_news.php on line 41

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

LET THE SNOW FALL DOWN

V poslednej dobe sa hlásim čoraz zriedkavejšie čo? Je mi to ¾úto, ale už proste nemám to¾ko času ako v lete a tiež mám teraz akýsi kreatívny blok, takže budete môcť očakávať príspevky tak dva krát do mesiaca. Ale o tom teraz nebudem hovoriť. Dnes sú Vianoce!! Chcela som vám teda popriať aby boli práve tieto Vianoce tie najkrajšie, aby ste ich prežili v zdravý. Aby boli šťastné a aby ste dostali pod stromček to po čom vaše srdce túži. Želám vám aby ste dnešok zažili v kruhu priate¾ov a rodiny a najedli sa poriadnej výbornej vianočnej večere. Skrátene- prajem vám šťastné a veselé Vianoce:) A keďže za pár dní pôjdem preč na lyžovačku a dovtedy sem zrejme nič nepridám tak vám rovno prajem aj Šťastný nový rok 2011:) Tu máte odo mňa malý darček, snáď sa vám páči a budem len rada ak si ho dáte niekam na stránku/blog. A chcela by som vám tiež poďakovať za krásne darčeky od vás, všetky si ich postupne dám na stránku;)
Read more • 0 Comments
Posted on 24 Dec 2010 by Nymi

YOURE A GRINCH. YOU HATE CHRISTMAS

Tento týždeň sa stala jedna úžasná vec a keďže zajtra ani cez víkend nebudem mať čas to sem pridať tak ani neviem ako ale podarilo sa mi nájsť si dnes čas a napísať vám to. Vyhrala som SOTM December na Delicate Awards a to vďaka úžasnej preúžasnej Michelle, ktorá bola SOTM predo mnou a vybrala ma. Ďakujem ti. Ďalej ďakujem úžasnej Sunny za celý nápad s DA a tiež strašná vďaka Mummy, ktorá mi urobila tú najperfektnejšiu cenu akú som kedy dostala- áno je to tá krása ktorú môžete vidieť pod článkom. Proste som sa musela pochváliť inak to nešlo. Ozaj skoro som zabudla! Dúfam, že ste mali štedrého Mikuláša!! Budem rada ak sa mi pochválite ko¾ko balíkov sladkostí ste dostali:) Inak máte už nakúpené nejaké darčeky na Vianoce? Teda..má ich váš Ježiško už nakúpené?:) Ale to už zase odbočujem, ako vždy. Späť ku grafike...dnes mám pre vás 8 avatarov - s Doctorom Who a s Lyndsy Fonesca (Nikita, HIMYM). Dúfam, že sa vám budú páčiť. Môžete sa inak tešiť na ďalšie várky Doctora Who aspoň najbližší mesiac, lebo som ho začala asi pred týďzňom a niečo pozerať a som na ňom teraz závislá (kto videl pochopí:))..a ešte posledná novinka. Asi ste si všimli, že pri každej novej aktuálke sa mení v stĺpčeku animácia- tieto animácie a časom snáď aj pár ďalších môžete odteraz nájsť v sekcii Art- Animations. Ak by ste chceli spraviť nejakú špecifickú animáciu na prianie som ochotná vám ju urobiť v akejko¾vek ve¾kosti ak budete mať šťastie a váš seriál pozerám:) No to by bolo na dnes aj všetko..dúfam, že sa vám aktuálka páčila a ja sa idem aj naďalej rozplývať nad mojou cenou :))

Read more • 0 Comments
Posted on 09 Dec 2010 by Nymi

THAT WAS FUN? WASNT IT?

A je tu aktuálka! Dnes sa ju pokúsim spraviť aspoň jakž takž dlhú, lebo v poslednej dobe sú tie moje aktuálky nejaké o ničom. Takže začnem tím, že...vonku je sneh!! Ve¾a snehu!!! Teda aspoň u nás. Len aby ste boli v obraze, ja sneh milujem a aj keď veci ako gu¾ovačky a zimu celkovo moc nemusím- sneh milujem. No a pokračujem s mojím 30 Days of TV. Už by som mala aj pomaly končiť s tým zoznamom, ale keďže to akosi nedodržiavam a nepridávam každý deň jeden deň tak som vám zatia¾ pripravila dni 9 až 16, tak som zvedavá ako so mnou budete súhlasiť tentokrát:) A prinášam samozrejme aj nejakú tú grafiku! Nieje to síce nič moc, ale keďže som už asi dva týždne netvorila Photoshop tak sa tomu ani nemôžete čudovať. Mám tu pre vás 15 avatarov s Diannou Agron (3), Leou Michele (2), animované avatary s Lost Girl (3), Annou Torv (2), Hilary Duff (2), Billie Piper (2) a 1 avatar s Doctorom Who. Sú také strašne divné a nejaké také..neviem. Nie môj štýl. Nepáčia sa mi. A ďalej mám pre vás 1 retuš s Alyssou Milano a 3 hrozné wally - 2 s Nikitou a 1 s Hilary Duff.
Read more • 0 Comments
Posted on 05 Dec 2010 by Nymi

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Next >>

Content Management Powered by CuteNews