01.HOME 02.ART 03.SITE 04.MEDIA 05.BLOG

BLOG

MORE

Welcome to Flowers for a Ghost, my graphic and personal site, which is part of domain Delicate Flower. Here you can find my graphic such as icons, wallpapers, retouches and other stuff. Fanart is mostly featuring TV Shows I watch such as Heroes, The Vampire Diaries, Doctor Who etc. Everything in here is made by me so if you use something please write the source. This site looks best with Google Chrome and Mozilla Firefox and I can not asure you that it will work properly in other browsers. This is layout number 6 featuring Snow White & Huntsman from TV show Once Upon a Time. I hope you like it in here and will come back soon!
    

FOREVER & AFTER

TAGBOARD

MY HEROES

apply? | more?

DISCLAIMER & INFO

Layout at Flowers for a ghost is @Nymi, coded @SunnyWill. This is just a fansite and I claim no ownership of any of the images used to make my fanart. If you own any of the images used on this site and would like me to remove the piece where was it used just send me an e-mail and I will remove it promptly.


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/show_news.php on line 41

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

WHAT WOULD CHRISTMAS BE LIKE WITHOUT YOU HERE

Znovu sa ozývam po dlhšej dobe, ako som plánovala a ani tentokrát pre vás toho nemám nejak ve¾a. Vlastne mám pre vás iba jednu vec a tú ste si už určite všimli. Je to nový design. Dúfam, že sa vám páči. Je s novým photoshootom Anny Torv, ktorú poznáte zo seriály Fringe ako Oliviu Dunham. Je trochu podobný ako ten predchádzajúci, tak vám to snáď nevadí. Zmenila som trochu menu, hlavne kvôli tomu že kategórie teraz môžete nájsť priamo nájsť na záhlaví a nie v stĺpčeku ako predtým. Tiež sa budem snažiť meniť pri každej aktualizácii animáciu v stĺpčeku:) Chcela by som sa ešte opäť raz poďakovať úžasnej SunnyWill za nakódovanie designu. Máte inak niekto tumblr? Ak áno tak budem rada ak mi napíšete, lebo som si tiež jeden založila (realnymi) a stala sa z toho taká moja závislosť. To je na dnešok všetko, ale naozaj sa posnažím spraviť čo najskôr update:)
0 Comments
Posted on 21 Nov 2010 by Nymi

AH, FOUR SERIAL SUICIDES, AND NOW A NOTE. OH ITS CHRISTMAS.

Viac ako týždeň som sa neozvala a je mi to ¾úto, ale nebol čas a akosi rýchlo to celé ubehlo. Tak ako sa máte? Na začiatku tu mám pre vás nachystané ďalšie dni z mojich 30 Days of TV. Spravila som všetky dni cez ktoré som nič nepridala takže celkovo mi tam pribudli dni 2 až 8. Som celkom zvedavá čo poviete na môj výber a ko¾ko ¾udí sa so mnou zhodne:) Inak viem, že som s¾ubovala nejaké tie wallpapery a podobné veci a aj som to chcela porobiť, ale priznávam sa moc sa mi nechcelo. A tak tu mám dnes zase len avatary. Špeciálne pre Sunny sú to avy s Darrenom Crissom, ktorého ste mohli vidieť aj v tohtotýždňovom Glee ako Blaina. No nebol zlatý?:) Ďalej som spravila dva animované avatary- z Glee. Už som ich dlho nerobila, ale zase ma to celkom chytilo tak cez víkend môžete očakávať snáď ešte ďalšiu update a tentokrát aj s wallmy aj s animovanými avatarmi. A ako posledné sú avy s britským seriálom Sherlock, ktorý bežal v lete na BBC. Tento týždeň som si stiahla všetky 3 časti tohto grandiózneho seriálu a musím povedať, že je teraz moja závislosť. Naozaj keď máte tú možnosť tak si to na milión biliónov percent pozrite lebo neo¾utujete! Ja si chcem dokonca kúpiť originál DVD až také je to dobré:) Inak stužková sa mi blíži a začínam mať trošku paniku, lebo 27.novembra sa tá celá sláva uskutoční a ja ešte nemám ani topánky ani šperky. Ale tak..snáď to nejak dovtedy poriešim. Lebo inak pôjdem asi bosá alebo ja neviem:)
Read more • 0 Comments
Posted on 12 Nov 2010 by Nymi

ALWAYS READY TO BE READY

V poslednej dobe mi vychádza pridávanie príspevkov celkom často, takže som celkom rada:) Čomu som neni až taká nadšená je, že som sa prestala akosi zapájať do rôznych grafických challenge. A pritom ani neviem prečo, lebo ja to milujem. Tak som sa rozhodla, že znovu začnem byť akčná a mám tu pre vás nádielku grafiky do challenge ku Kyky, Lucissh, Hollx_zzz a Klariske. Spravila som avatary na ktorých sú Dianna Agron, Avril Lavigne, Jared Leto a Rihanna tak sa vám snáď budú páčiť. V poslednej dobe ale robím hrozne ve¾a avatarov tak sa to budem snažiť obmedziť aby mi o chví¾u nedošli nápady:) Ďalej tu mám 4 retuše a 1 blend. Ten blend sa mi moc nepáči, bol robený behom 3 minút a je celkovo taký nejaký divný tak si ho radšej ani nevšímajte. Ďalej som sa rozhodla, že si spravím mojich 30 Days of TV- tento nápad som si požičala od kaji, ktorá je už mimochodom späť z hiatusu:) A tu máte hňed Day 01- A show that should never have been canceled. A ešte posledná vec. Pár dní dozadu som sa prehrabávala internetom keď som narazila na pixlr editor. Ja neviem či som iba ja taká hlúpa a nepoznala som to, ale je to perfektná vec. Pre niekoho kto nemá photoshop to môže prísť naozaj vhod. Je to totiž online photo editor ktorý má mnohé funkcie z photoshopu a pritom si nemusíte nič sťahovať ani platiť! Ak s tým niekto niečo vytvoríte tak budem rada ak mi dáte vedieť. Ja som sa o niečo pokúšala ale moc mi to nešlo..:)
Read more • 0 Comments
Posted on 03 Nov 2010 by Nymi

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Next >>

Content Management Powered by CuteNews