01.HOME 02.ART 03.SITE 04.MEDIA 05.BLOG

BLOG

MORE

Welcome to Flowers for a Ghost, my graphic and personal site, which is part of domain Delicate Flower. Here you can find my graphic such as icons, wallpapers, retouches and other stuff. Fanart is mostly featuring TV Shows I watch such as Heroes, The Vampire Diaries, Doctor Who etc. Everything in here is made by me so if you use something please write the source. This site looks best with Google Chrome and Mozilla Firefox and I can not asure you that it will work properly in other browsers. This is layout number 6 featuring Snow White & Huntsman from TV show Once Upon a Time. I hope you like it in here and will come back soon!
    

FOREVER & AFTER

TAGBOARD

MY HEROES

apply? | more?

DISCLAIMER & INFO

Layout at Flowers for a ghost is @Nymi, coded @SunnyWill. This is just a fansite and I claim no ownership of any of the images used to make my fanart. If you own any of the images used on this site and would like me to remove the piece where was it used just send me an e-mail and I will remove it promptly.


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/show_news.php on line 41

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

HAPPY HALLOWEEN!


Šťastný a strašidelný Halloween vám všetkým prajem!:) Dnes je 31.októbra a teda všetky strašidlá dnes chodia po zemi. Ja som sa to ale rozhodla poňať trošku z iného uhlu. Keďže mám tento sviatok ve¾mi rada povedala som si, že vám dám taký malý darček. Prekvapenie aby som bola presnejšia. Samozrejme, za prvé, si môžete dať všetci na svoje stránky a blogy moje venovanie vám všetkým ktoré svieti úplne na vrchu. Druhá časť môjho prekvapenia je..vyrobená špeciálne pre vás (neočakávajte nič úžasné). Všimla som si totiž, že asi 95% ¾udí čo to tu navštevujú sú dievčatá. A tak som sa sama seba pýtala, čo by mohlo také dievčenské osadenstvo potešiť? Hmm... a potom mi to doplo. Muži! :D Áno áno milé dámy je to tak. Dnes vám a len vám prinášam aktuálku plnú mužov. Spravila som totiž 32 avatarov výlučne s mužským pohlavím. (teraz si určite hovoríte, že ste čakali niečo viac, že?:)) Musím ale povedať, že to bola celkom makačka, keďže som ich všetky spravila behom dvoch dní počas ktorých som mala školu, referát, doučovanie a dvojhodinovú taliančinu. Tak ešte raz dúfam, že sa vám tento môj minidarček aspoň trošku páči...a ešte raz prekrásneho Haloweena!
Read more • 0 Comments
Posted on 31 Oct 2010 by Nymi

HOT PATOOTIE, BLESS MY SOUL!

Dneska to bude len taká mini mini aktualizácia. Chcem vám totiž oznámiť, že tu od zajtra (piatok, poobede) do pondelka nebudem, ale keďže sa pomaly blíži Halloween prichystala som na ňho pre vás malé prednastavené prekvapenie:) Dúfam, že sa vám bude páčiť. Inak tu mám dnes pre vás len  avatary- tri s Kirsten Dunst a jeden s Taylor Swift. Sú do challenges k Bastere a Lucissh. Inak k tomu kam idem- idem s rodinou do Čiech tak dúfam že už konečne dočítam Fallen a aspoň začnem čítať povinnú literatúru. Pokúsim sa tam možno nafotiť aj zopár fotiek ale nič nes¾ubujem. Neviem čo by som viac napísala, lebo nemám zase nič nového. Snáď len- pôjdete niekto niekam prezlečený za masku na Halloweena? Ak áno za akú a kam?:) Užite si tých pár dní prázdnin.
Read more • 0 Comments
Posted on 28 Oct 2010 by Nymi

HER MOUTH WAS FILLED WITH BLOOD

V poslednej dobe sú aktuálky len raz týždenne, ale snáď sem budete aj napriek tomu chodiť ďalej. Dnes som pre vás prichystala len samé avatary. Chcela som toho spraviť viacej, ale už teraz ma naši vyháňajú od počítača, takže vám bude musieť stačiť 12 avatarov. Sú opäť s Diannou Agron, ktorá má dve nové fotky z photoshootu tak som z nich proste musela niečo spraviť. Takisto Kristen Bell má krásny nový photoshoot, ktorý si zaslúžil nejakú grafiku a nakoniec ešte pár s Lauren Conrad, tak snáď sa budú páčiť.
A čo sa týka môjho života..no v podstate nemám nič nového. Akurát som stratila k¾úče asi pred týždňom a tento piatok som našla k¾úče ktoré som stratila ešte pred týmito:) No nieje to šťastná náhoda? Inak o necelý týždeň tu budeme mať Halloween, čo znamená prázdniny tak sa budem snažiť zase pridať toho viacej, možno aj tématicky naladené:) A ešte posledná vec- na Swan Song sú nové challenge a vyhodnotenie predchádzajúceho kola, tak budem moc moc rada ak sa zapojíte!:)
Read more • 0 Comments
Posted on 24 Oct 2010 by Nymi

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Next >>

Content Management Powered by CuteNews