01.HOME 02.ART 03.SITE 04.MEDIA 05.BLOG

BLOG

MORE

Welcome to Flowers for a Ghost, my graphic and personal site, which is part of domain Delicate Flower. Here you can find my graphic such as icons, wallpapers, retouches and other stuff. Fanart is mostly featuring TV Shows I watch such as Heroes, The Vampire Diaries, Doctor Who etc. Everything in here is made by me so if you use something please write the source. This site looks best with Google Chrome and Mozilla Firefox and I can not asure you that it will work properly in other browsers. This is layout number 6 featuring Snow White & Huntsman from TV show Once Upon a Time. I hope you like it in here and will come back soon!
    

FOREVER & AFTER

TAGBOARD

MY HEROES

apply? | more?

DISCLAIMER & INFO

Layout at Flowers for a ghost is @Nymi, coded @SunnyWill. This is just a fansite and I claim no ownership of any of the images used to make my fanart. If you own any of the images used on this site and would like me to remove the piece where was it used just send me an e-mail and I will remove it promptly.


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/show_news.php on line 41

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

IM ONLY HUMAN

 Ako som s¾úbila prichádza nový príspevok pekne načas:) Dnes tu pre vás mám takú normálnu nádielku grafiky. Takže začnem 6 avatarmi s Diannou Agron a 2 s Emmou Roberts. Ďalej som spravila 4 avatary s Mattom Bomerom, mojou novou láskou zo seriálu White Collar, ktorý si jednoducho každý musíte pozrieť. Ja osobne som dve série seriálu sfúkla za necelý týždeň pričom som mala aj dosť ve¾a iných vecí na práci čo vám zrejme aspoň trošku napovie aký dobrý je ten seriál;) Plus ako bonus sa v jednej epizóde objaví Kirk Acevedo lepšie známky ako agent Charlie Francis zo seriálu Fringe. No dobre pokračujem- ďalej som spravila dva wallpapery, tentokrát s Kate Beckett z Castla a s Nealom Caffreym z White Collar. Prosím berte oh¾ad na to že som vo wallpaperoch naozaj iba začiatočník takže neočakávajte žiadne umelecké diela. A ešte pridávam aj dve retuše.
Inak som tak rozmýš¾ala, že ja som vám vlastne ani nehovorila po čom/kom má táto stránka svoj názov, že?:) Dnes som sa to teda rozhodla odhaliť. Je to po pesničke od skupiny Thriving Ivory- Flowers for a Ghost ktorú mám naozaj rada. Nieje to ani náhodou klasická masová pesnička ktorá sa páči každému ale pod¾a mňa má strašne krásny text, význam a celkovo si ju vždy rada vypočujem. 
A inak zaujímate sa prečo je hore v rohu obrázok knihy? Nuž to je preto, že Hilary Duff vydala svoju prvú knihu a ja si ju chcem strašne kúpiť!:) Objednám si ju ale až niekedy nabudúci týždeň alebo nejak tak z amazonu ale potom vám dám určite vedieť aká bola. A teraz už tá grafika...
Read more • 0 Comments
Posted on 17 Oct 2010 by Nymi

JUST PRETEND IM NOT HERE FOLKS

Bože ako sa ja za seba hambím. Ako som sem mohla nič nepridať už dva týždne? Je mi z toho hrozne a verte mi že minimálne posledný týždeň som mala kvôli tomu minimálne výčitky. No dobre, ale som konečne tu a mám nejakú novú grafiku. Takže prinášam 4 nové retuše (nič neobvyklé). Wallpaper s Fringe. A 8 avatarov s Amandou Seyfried a Kate Hudson. Omylom som si vymazala všetky moje psd akcie takže keď sa vám tie farby budú zdať nejaké divné je mi to ¾úto:( Inak nemám zrejme ani nič nového. Keď ma niečo napadne dám vám vedieť a budem sa snažiť pridávať zase častejšie. Inak ma vždy môžete nájsť na twitteri alebo fb. Ospravedlňujem sa, že je táto aktuálka taká o ničom ale je krátko po polnoci a nápady čo sem ešte napísať sa zrovna nehrnú:)
A chcela by som ešte privítať moju novú aff Jackieho z Wicked Mind.
Read more • 0 Comments
Posted on 10 Oct 2010 by Nymi

IM NOT DREAMING, SPEAKING, LISTENING..

Po 4 dňoch som sa opäť odhodlala vám sem pridať niečo nového. Je toho vlastne celkom dosť. 3 retuše do challenges k Christine, Sare a Denise. Celkom som sa s nimi potrápila tak dúfam že sa páčia a vyzerajú aspoň trchu prirodzene. Ďalej som spravila 12 avatarov a to s Kristen Bell, Leou Michelle (Glee) a Brittany Robertson (Life Unexpected). Sú jednoduché a neanimované (lebo niekto je tu lenivý a animovanie zaberá ve¾a času;)) ale tak snáď sa vám to bude ajtak páčiť.
Inak sa za posledné dni v mojom živote nestalo nič prevratné. Aj keď vlastne áno- seriálová sezóna sa už konečne rozbehla naplno! A mne ako pravému seriálovému maniakovi chodí týždeňne 11 nových epizód takže sa už určite nudiť nebudem. Tu máte aspoň v skratke môj názor na nové diely seriálov čo sledujem:
Takže začnem tými seriálmi ktoré začali naozaj zostra a dokonale ma zaujali hňed prvou epizódou a sú to Glee, Supernatural, TVD, TBBT, Fringe a nový seriál Nikita. Mali všetko čo má správna prvá epizóda série mať a ani na minútu ma pri nich nenapadlo že za ko¾ko už ten diel konečne skončí. Nie, proste dokonalosť sama:)
Začala som tiež pozerať nový seriál Hellcats a nemôžem povedať že by bol zlý. Práve naopak. Nieje to sice žiaden masterpiece a ani vysokú inteligenčnú hodnotu v tom neh¾adajte ale je to príjemný oddychový dievčenský seriál ktorý plánujem dopozerať až dokonca:)
Ďalej začalo tiež nové HIMYM, ktoré ma ale dosť sklamalo. Jediné svetlé chví¾ky tam boli keď sa objavil Barney ale inak nuuuda. No snáď sa pozviechajú počas série.
Druhá séria Life Unexpected ma prekvapila celkom príjemne. Nevedela som si totiž predstaviť čo by sa ešte mohlo po prvej sérii stať ale tvorcovia ma prekvapili. Nieje to však seriál kvôli ktorému by sa oplatilo zomrieť.
No a zostáva mi ešte pozrieť si nové Bones a Castla tak už sa teším:) A ospraved¾nujem sa všetkým seriálovým ne-fanúšikom :D
Read more • 0 Comments
Posted on 25 Sep 2010 by Nymi

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Next >>

Content Management Powered by CuteNews