01.HOME 02.ART 03.SITE 04.MEDIA 05.BLOG

BLOG

MORE

Welcome to Flowers for a Ghost, my graphic and personal site, which is part of domain Delicate Flower. Here you can find my graphic such as icons, wallpapers, retouches and other stuff. Fanart is mostly featuring TV Shows I watch such as Heroes, The Vampire Diaries, Doctor Who etc. Everything in here is made by me so if you use something please write the source. This site looks best with Google Chrome and Mozilla Firefox and I can not asure you that it will work properly in other browsers. This is layout number 6 featuring Snow White & Huntsman from TV show Once Upon a Time. I hope you like it in here and will come back soon!
    

FOREVER & AFTER

TAGBOARD

MY HEROES

apply? | more?

DISCLAIMER & INFO

Layout at Flowers for a ghost is @Nymi, coded @SunnyWill. This is just a fansite and I claim no ownership of any of the images used to make my fanart. If you own any of the images used on this site and would like me to remove the piece where was it used just send me an e-mail and I will remove it promptly.


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/show_news.php on line 41

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

“TOMORROW IS A NEW DAY; YOU SHALL BEGIN IT SERENELY AND WITH TOO HIGH A SPIRIT TO BE ENCUMBERED WITH YOUR OLD NONSENSE.„

V posledných dvoch aktuálkach som vám hovorila, že sa pokúsim konečne zmeniť design tak tu to máte. Viem, nieje to nič moc, nič nové a dokonca ani originálne, ale tak..dúfam, že sa vám bude aspoň trošičku páčiť, lebo momentálne ma nič iné nenapadlo. Teda ak mám pravdu povedať, tak som sem pôvodne chcela dať iný design s Jennifer Lawrence, ale ten bol ešte horší ako tento, takže tu je nakoniec tento. Je na ňom Karen Gillan, ktorú snáď ani predstavovať nemusím, ale pre tých z vás ktorý nie sú seriálovými maniakmi tak Karen hrá v Doctorovi Who úlohu Amy Pond. Hmm, neviem čo by som vám o tomto designe viac povedala, ale asi ani nič. Pokúsim sa v najbližšej dobe pridať aj nejakú grafickú aktuálku, ale keďže mi začala škola tak neviem ako to budem celé stíhať. Inak keby to niekoho zaujímalo, tak plánujem napísať na blog článok o tom ako sa mám na škole (pravdepodobne dnes, alebo zajtra) tak sa tam skočte mrknúť. To je na dnes všetko.
0 Comments
Posted on 25 Sep 2011 by Nymi

“IF YOU EVER FIND YOURSELF STUCK IN THE MIDDLE OF THE SEA ILL SEND THE WORLD TO FIND YOU„

Po mojej sérii aktuálok, ktoré sa objavovali až podozrivo často som si dala zase trochu načas a ozývam sa vám až (alebo už?) po 12tich dňoch. A aj to s nijakou úžasnou aktuálkou, ale tak..aspoň niečo nie? Inak už tento pondelok (19.septembra) mi začína škola tak mi držte palce a uvidím ako to tu budem stíhať, keďže okrem obyčajnej školy som začala chodiť momentálne aj do autoškoly, takže to budem mať celkom plné. Ale tak snáď sa mi podarí sem tam sem zbehnúť a pridať nejakú tú aktuálku. Dnes tu pre vás mám pár avatarov a to s Teresou Palmer a Milou Kunis. Všetky boli o challenge k Tanyi a za tie s Teresou som dokonca vyhrala úžasnú cenu za 1.miesto! To som si snáď ani nezasúžila, nie? :) Ďa¾ej som sa prihlásila tiež do súťaže na Delicate Awards, kde bolo mojou úlohou vytvoriť smutný wallpaper. Pokúsila som sa teda tejto úlohy patrične zhostiť a keďže mi nič iné nenapadlo tak som sa zamyslela a spomínala na všetky smutné momenty v seriáloch a toto mi z toho vyšlo:

How will I make it without you (Game of Thrones) - Po zhliadnutí tohto fan videa na blogu u Sunny ma nenapadlo nič iné ako urobiť ním inšpirovaný wallpaper. Chcela som zachytiť scénu z konca prvej série v ktorej umiera jedna z hlavných postáv, pri ktorej som ja sama plakala ako malé dieťa, ale nemám taký pocit, že by sa mi ju podarilo zvečniť tak aby tento wall zachytával tú správnu atmosféru.
This is the starting of my greatest fear (Doctor Who) - Tomu kto pozerá seriál Doctor Who muselo po odznení "smutných momentov" hneď napadnúť scéna z konca druhej série, keďže pri tejto scéne musel plakať snáď naozaj každý. Ja pri nej plačem doteraz a to kedyko¾vek si ju pozriem, keďže Doctor a Rose pre mňa vždy boli OTP a to sa nikdy nezmení.
No more (Luther) - Mám také tušenie, že ve¾a z vás nebude poznať tento perfektný britský seriál, ale mali by ste to napraviť. Naozaj to stojí za to. Tu som sa snažila o zachytenie scény z piateho dielu prvej série, ale opäť...ah nič moc.

Spomínané avatary môžete nájsť v read more...
Read more • 0 Comments
Posted on 16 Sep 2011 by Nymi

“DON'T GET TOO COMFORTABLE. IT'S NOT OVER UNTIL I SAY IT IS. „

Neprešiel ešte ani týždeň a už sa vám hlásim s novým článkom. Normálne som na seba tak trošku hrdá:) A vy čo na to hovoríte? Páči sa vám tento nový častý spôsob pridávania aktuálok, či je to aj jedno? No nič, dnes mám pre vás pripravené aj nejaké tie wallpapery aj nejaké avatary. Ale nie len tak hocijaké. Neviem či ste to zachytili, ale SunnyWill, naša grafická bohyňa mala pred dvoma dňami narodeniny (samozrejme, že o tom všetci viete čo sa vôbec niečo také hlúpe pýtam, že?) no a keďže mi nedávno hovorila o nejakých špecifických grafických prianiach, ktoré mala odo mňa, tak som sa jej ich ako správna soulmate posnažila vyplniť. Ako prvé tu teda pre vás mám 4 avatary k Hunger Games, ktoré síce neboli na zozname požiadaviek od Sunny, ale ja už sa na ten film nemôžem dočkať takže smola:) Ďalej som spravila 16 avatarov s Pretty Little Liars, tak snáď sa vám všetkým budú páčiť. Ak ste inak rozmýš¾ali kto je asi to malé blonďaté dievčatko na jednom z avatarov tak vás to možno prekvapí, ale je to malá Sasha Pieterse, predstavite¾ka Alison (no nebola strašne zlatá?:) Z avatarov to je na dnes všetko, ale grafika pokračuje 4 wallpapermi.

And then he gives me a smile (Hunger Games)- Môj prvý wall k HG, ale určite nie posledný. Strašne moc som chcela nejaký spraviť a kým som prišla aspoň na niečo takéto tak mi to trvalo skoro hodinu, takže snáď sa vám aspoň trošku páči.
Veronica Mars (Veronica Mars)- Keďže odo mňa chcela Sunny nejaké tie wally s Kristen Bell rozhodla som sa, že spravím aspoň jeden z Veronici Mars. Je strašne jednoduchý, strašne obyčajný a Sunny je mi to naozaj ¾úto, ale je jednoducho hrozný.
The girl with a flower in her hair (Kristen Bell)- Druhý wall s Kristen Bell. Je trochu iný ako zvyčajne robievam, dala som ve¾ký dôraz na textúry a tak z toho vzniklo toto čudo. Snáď sa vám bude páčiť. Inak pôvodne som na tento wall chcela použiť nejaké novšie fotky Kristen, ale zistila som, že všetky jej nové fotky sú bohužia¾ MQ takže aspoň takto...
Fated to Pretend (Moonlight)- A samozrejme pre koho iného ako Sunny tu mám wall s týmto názvom. Ja ani neviem ako vám ho mám opísať, na túto hrôzu lebo nestačia ani slová.

Spomínané avatary nájdete v read more...
Read more • 0 Comments
Posted on 04 Sep 2011 by Nymi

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Next >>

Content Management Powered by CuteNews