01.HOME 02.ART 03.SITE 04.MEDIA 05.BLOG

BLOG

MORE

Welcome to Flowers for a Ghost, my graphic and personal site, which is part of domain Delicate Flower. Here you can find my graphic such as icons, wallpapers, retouches and other stuff. Fanart is mostly featuring TV Shows I watch such as Heroes, The Vampire Diaries, Doctor Who etc. Everything in here is made by me so if you use something please write the source. This site looks best with Google Chrome and Mozilla Firefox and I can not asure you that it will work properly in other browsers. This is layout number 6 featuring Snow White & Huntsman from TV show Once Upon a Time. I hope you like it in here and will come back soon!
    

FOREVER & AFTER

TAGBOARD

MY HEROES

apply? | more?

DISCLAIMER & INFO

Layout at Flowers for a ghost is @Nymi, coded @SunnyWill. This is just a fansite and I claim no ownership of any of the images used to make my fanart. If you own any of the images used on this site and would like me to remove the piece where was it used just send me an e-mail and I will remove it promptly.


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/show_news.php on line 41

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

SHE WAS SMILING ALL THE WAY HOME

S¾úbila som vám avatary s Nikitou (a plánovala som aj nejaké s Grease) ale musela som trochu zmeniť plány tak vám to snáď nevadí. Chcela som tie avatary robiť totižto animované a na to nemám cez týždeň čas tak ich urobím až cez víkend,ok?:) Zato tu pre vás mám dnes 9 avatarov s 2.sériou Glee, ktorá začína mimochodom už dnes/zajtra!!!!! Nemôžem sa dočkať, určite to bude amazing! A ešte tu mám aj 3 avatary s Kristen Bell ktorá má nový úžasný photoshoot.
Inak som mala dnes prvú hodinu taliančiny a musím povedať že to zbožňujem a už teraz sa teším na ďalšiu hodinu:) Aaa už išlo aj nové HIMYM, videli ste ho? Ja osobne som čakala od toho o niečo viac tak ale aspoň že Barney je stále Barney:))
Read more • 0 Comments
Posted on 21 Sep 2010 by Nymi

AND HE LEFT ME THERE ALL BY MYSELF

Som celkom rada, že sa mi zatia¾ darí dodržať s¾ub a každý týždeň pridávať aspoň 2 príspevky aj keď už začala škola. Niesú síce bohvieako objemné ale sú:)
Dnes vám prinášam 12 avatarov s The Vampire Diaries tak dúfam, že ste radi. 4 z nich sú animované a je ich tam prekvapivo dosť aj so Stefanom, lebo ako začala druhá séria začínam ho mať čoraz viac rada. Damon stále na rebríčku ob¾úbenosti o máličko vedie, ale ajtak...:) Ako sa vám inak páči nová séria? Ja som prvé dva diely úplne zbožňovala. Ak máte inak popri škole čas pozerať seriály a máte chuť na niečo nové ve¾mi odporúčam seriál Nikita z ktorého spravím avatary asi do budúcej aktuálky.
No, stužková sa mi pomaly blíži a ja som si začala pomaly h¾adať šaty. Už som našla dvoje, tu sú prvé a tu druhé (majú zozadu holý chrbát čo nieje na fotke vidieť). Ktoré sa vám páčia viac? Mne asi tie prvé. No ajtak ešte pôjdem v nede¾u pobehať s našimi Bratislavu či nenájdeme nejaké lepšie a potom vám napíšem ako to dopadlo:)
Read more • 0 Comments
Posted on 18 Sep 2010 by Nymi

YOU MAKES ME WANNA DIE

A je tu ďalšia aktuálka a ako som s¾úbila tak som spravila moje WHATS IN MY BAG. Tento nápad som tak trochu "ukradla" Sunny, ktorá má samé takéto geniálne nápady. Dúfam, že vám to o mne povie zase o niečo viac:) Inak keď už sme pri mne. Máte niekto twitter? Ja som ten môj totiž teraz začala ten môj celkom používať a tak budem moc rada ak si ma niekto pridáte. Som tam (nečakane) ako @nymi.
A teraz ku grafike..nieje jej ve¾a ale tak snažila som sa aspoň niečo spraviť. Je tu jeden wallpaper s Kat Dennings. Je na prianie pre Sunny a nieje to taký klasický wall, ale taký skôr na blendovejší štýl:D Noo veď ak nechápete ako to myslím tak sa pozrite:) A ešte som spravila 2 retuše do chall ku Gardenofblends. A aby toho nebolo málo spravila som pre vás ešte jednu vec. A to 25 icon bases s Hilary Duff, ktoré môžete nájsť v sekcii media:)
Read more • 0 Comments
Posted on 14 Sep 2010 by Nymi

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Next >>

Content Management Powered by CuteNews