01.HOME 02.ART 03.SITE 04.MEDIA 05.BLOG

BLOG

MORE

Welcome to Flowers for a Ghost, my graphic and personal site, which is part of domain Delicate Flower. Here you can find my graphic such as icons, wallpapers, retouches and other stuff. Fanart is mostly featuring TV Shows I watch such as Heroes, The Vampire Diaries, Doctor Who etc. Everything in here is made by me so if you use something please write the source. This site looks best with Google Chrome and Mozilla Firefox and I can not asure you that it will work properly in other browsers. This is layout number 6 featuring Snow White & Huntsman from TV show Once Upon a Time. I hope you like it in here and will come back soon!
    

FOREVER & AFTER

TAGBOARD

MY HEROES

apply? | more?

DISCLAIMER & INFO

Layout at Flowers for a ghost is @Nymi, coded @SunnyWill. This is just a fansite and I claim no ownership of any of the images used to make my fanart. If you own any of the images used on this site and would like me to remove the piece where was it used just send me an e-mail and I will remove it promptly.


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/show_news.php on line 41

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

IM TOO YOUNG TO DIE IF YOURE GONNA QUIT ME

Dneska to bude len taký krátky článok, lebo som tu len na skok. Chcela som pridať aj nejaké goodies ale bohužial už som nemala čas, takže snáď nabudúce:) Dnes tu pre vás mám 4 avatary s Emilie de Ravin a 4 s Rihannou. Ďalej som spravila dva blendy a tri retuše. Snáď vám ešte nelezie na nervy, že robím stále len tie retuše, ale keď mňa to tak baví :D Inak tá grafika je do challenges k Petulle, Elise a Cherryne:)
Inak nemám nič nového, akurát tak že v ďalšom príspevku sa budem snažiť spraviť "whats in my bag" :)
Read more • 0 Comments
Posted on 12 Sep 2010 by Nymi

EVERY WORD FEELS LIKE A SHOOTING STAR

A už to začína..ako som hovorila ako prišla škola tak sa obmedzil aj počet mojich príspevkov. A ešte k tomu som mala aj dosť práce z vyhodnocovaním challenge a robením novej tak kvôli tomu píšem až teraz. No nič..dnes to nieje nijaká maxi aktuálka, spravila som 3 retuše a dva blendy do challenge k Réke a Sare. Snáď sa páčia.
Inak u mňa nieje nič nové, akurát že je u nás teraz jarmok čo znamená že stále niečo jem a potom je mi z toho väčšinou zle ale inak je to fajn:) Niekedy v blízkej dobe môžete inak očakávať post "whats in my bag" a tiež véé¾ký dotazník na ktorý budem odpovedať:) Inak keby ste mali nejaké špeciálne grafické priania tak mi k¾udne napíšte a ja uvidím čo sa dá robiť:)
Read more • 0 Comments
Posted on 11 Sep 2010 by Nymi

ITS ALWAYS WORTH TRYING

Prvý naozajstný školský deň je za mňou a ja už si začínam spomínať prečo nemám rada školu. Ale to asi vy všetci:) Inak tým že sa začína školský rok tak mi naši aj trochu upravili prístup k počítaču takže budú asi menej časté aktuálky ale budem sa snažiť spraviť aspoň jednu cez týždeň a ďalšiu cez víkend keď mi to časovo vyjde:)
No dnes vám toho neprinášam moc len 4 avatary s Zooey Deschanel a 4 s Florence do súťaže na graphic talent. Asi ešte urobím nejaké ale keby nie, ktorý je pod¾a vás najlepší? Lebo mám taký pocit, že môžem poslať len jeden.
A mám tu pre vás konečne zas aj nejaké goodies. Ja viem že to tu s nimi nieje nijaká sláva ale spravila som pre vás 30 icon bases s Emmou Watson, ktoré môžete nájsť v sekcii media. Nieje to nič úžasné ale celkom ma to bavilo tak asi čoskoro pridám ešte ďalšie.
Inak už za 3 dni začína 2.séria TVD. Aj vy sa tak tešíte?:)
Read more • 0 Comments
Posted on 06 Sep 2010 by Nymi

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Next >>

Content Management Powered by CuteNews