01.HOME 02.ART 03.SITE 04.MEDIA 05.BLOG

BLOG

MORE

Welcome to Flowers for a Ghost, my graphic and personal site, which is part of domain Delicate Flower. Here you can find my graphic such as icons, wallpapers, retouches and other stuff. Fanart is mostly featuring TV Shows I watch such as Heroes, The Vampire Diaries, Doctor Who etc. Everything in here is made by me so if you use something please write the source. This site looks best with Google Chrome and Mozilla Firefox and I can not asure you that it will work properly in other browsers. This is layout number 6 featuring Snow White & Huntsman from TV show Once Upon a Time. I hope you like it in here and will come back soon!
    

FOREVER & AFTER

TAGBOARD

MY HEROES

apply? | more?

DISCLAIMER & INFO

Layout at Flowers for a ghost is @Nymi, coded @SunnyWill. This is just a fansite and I claim no ownership of any of the images used to make my fanart. If you own any of the images used on this site and would like me to remove the piece where was it used just send me an e-mail and I will remove it promptly.


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/show_news.php on line 41

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

YOUR LOVE FOR ME IS WAY OUT OF LINE

V piatok keď som prišla zo školy ma chytila grafická múza tak som pre vás spravila avatary s Housom, Emilie de Ravin a s Lily Allen. A tiež dva retuše a dva blendy. Všetko v jedeň deň. Nechápem sa:) Tie veci sú inak do challenges ku: Tanyi, Clare k Laurane a tie retuše som zabudla kam, takže keď to niekto viete a poviete budem moc rada:)
Inak som bola včera nakupovať s našimi v Parndorfe a v Bratislave, ale nebola to nijaká sláva a domov som si doniesla koženú bundu, čierne nohavice a tenisky na zimu. škoda len že toho nebolo viac O:) Ale ja si to asi vykompenzujem tým, že si kúpim pekne novú školskú tašku a objednám 5 nových tričiek takže tak:)
A mám pre vás malú radu. Keď ste v okolí akýchko¾vek vodných zdrojov držte svoj mobil pevne v ruke inak sa vám môže stať že vám padne do záchoda. Áno máte pravdu..jedna z mojich šikovných vecí sa mi zase podarila, ale našťastie môj milovaný iPhone žije! A viete ako? Dala som ho na deň do ryže. Normálne som ho zasypala s ryžou lebo som našla túto radu na internete a nemala som už žiadnu inú možnosť a on sa uzdravil! Proste keď vám niekedy padne mobil do záchoda zasypte ho ryžou :D Len to som chcela :D
No to je teda asi všetko na dnes, zajtra zase škola. Držte palce nech to prežijem a ja budem zase držať palce vám.
Read more • 0 Comments
Posted on 05 Sep 2010 by Nymi

HOW COULD YOU BE SO HEARTLESS?

Dneska ma chytila po príchode zo školy tvorivá nálada tak prekvapivo niečo pridám aj dneska. A nebude toho málo. 4 avatary s Katherine Heigl a 4 s Leonou Lewis. Ďalej som spravila 3(!!) blendy, za čo som na seba celkom hrdá, a ďalej ešte 4 retouche. Všetko je do nejakej challenge. Dúfam že sa páčia.
Inak k prvému dňu v škole musím prekvapivo povedať..vôbec nebol zlý. Boli sme tam len 10 minút! A aj keď som sa s mojimi kamarátkami (z triedy) stretávala aj cez leto nejaké prevratné novinky alebo prekvapenia som nezažila. A pekne po škole som išla s kamoškami na námestie na kávičku a zvyšok dňa si užila.
Read more • 0 Comments
Posted on 02 Sep 2010 by Nymi

THE COLDEST STORY EVER TOLD

Dokázala som to! Je tu grafická aktuálka a aj keď je tu o deň neskôr je a to je hlavné. Takže prinášam vám 4 animované avatary s filmom Wild Child ktorý úplne zbožňujem. A hlavne dvojicu Freddie/Poppy lebo oni sú naprosto úžasný. Takže dúfam, že sa budú páčiť a asi s nimi ešte urobím nejaké ďalšie a potom ich pridám:) A pridávam ešte ďalšie 4 retouche do rôznych challenge aj keď momentálne ani neviem do ktorých. Inak v poslednej dobe som dostala stráášne vela cien z rôznych challenge tak ich môžete nájsť všetky v Sekcii Site a Graphic Awards. A tiež môžem hrdo povedať, že v súťaži o najlepší plagát na delicate-awards som vyhrala 2.miesto!! Pod¾a mňa tam bolo mnoho ove¾a lepších plagátov ale som poctená.
Inak chcem vám oznámiť že aktualizácia na tejto stránke sa zrejme zajtrajškom značne obmedzí. Budem mať totiž asi vyhradeného ove¾a menej času na počítač hlavne kvôli tomu, že teraz nastupujem do maturitného ročníka a budem sa naozaj (konečne) musieť sústrediť na to učenie. Nedávam sem ale hiatus, to určite nie. Budem sa snažiť pridávať kedy to len bude môcť. Takže bye bye summer :(
Mimochodom akurát pozerám Primu Cool a tam bude chodiť GLEE!!! Ja tomu nemôžem uveriť! Takto skoro! Ja tú primu milujem! Aspoň takto si budem môcť krátiť moje dlhé učením nabité nedele.
Read more • 0 Comments
Posted on 01 Sep 2010 by Nymi

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Next >>

Content Management Powered by CuteNews