01.HOME 02.ART 03.SITE 04.MEDIA 05.BLOG

BLOG

MORE

Welcome to Flowers for a Ghost, my graphic and personal site, which is part of domain Delicate Flower. Here you can find my graphic such as icons, wallpapers, retouches and other stuff. Fanart is mostly featuring TV Shows I watch such as Heroes, The Vampire Diaries, Doctor Who etc. Everything in here is made by me so if you use something please write the source. This site looks best with Google Chrome and Mozilla Firefox and I can not asure you that it will work properly in other browsers. This is layout number 6 featuring Snow White & Huntsman from TV show Once Upon a Time. I hope you like it in here and will come back soon!
    

FOREVER & AFTER

TAGBOARD

MY HEROES

apply? | more?

DISCLAIMER & INFO

Layout at Flowers for a ghost is @Nymi, coded @SunnyWill. This is just a fansite and I claim no ownership of any of the images used to make my fanart. If you own any of the images used on this site and would like me to remove the piece where was it used just send me an e-mail and I will remove it promptly.


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/show_news.php on line 41

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

HERE TODAY THEN GONE FOR GOOD

 A je to tu. Prvá grafická aktuálka na novej stránke:) Je to taký príjemný, ešte nový pocit. Som si istá, že ma táto eufória z toho, že som sa presťahovala čoskoro opustí, ale zatia¾ si to budem asi len jednoducho užívať. Ďakujem vám inak všetkým za krásne komentáre a pochvaly, cením si toho.
No a teraz k tej grafike..neni jej moc ale predsa. Spravila som 4 retouche. Prvé dva sú Ninou Dobrev do challenge ku Sare. Ten prvý je celkom v pohode, ale ten druhý sa mi zdá strašne umelý. No neviem. Ďalšie dva sú s Troian Bellisario a Ashley Benson do chall ku Lucas. Okrem nich som ešte spravila jeden blend s Shay Mitchell. Je dosť jednoduchý ale tak dúfam, že sa bude aspoň niekomu páčiť:)
Aa rozhodla som sa, že to tu trochu oživím a napíšem pre zmenu aj o niečom čo ma zaujíma:) Určite ste si všimli obrázok Hilary Duff s jej manželom Mikeom na začiatku tohto článku. No niesú zlatý?:) Keďže ja som naozaj huge fanynka Hilary tak som si to porste nemohla nechať ujsť a nenapísať vám, že sa Hilary vydala 14.augusta za hokejového hráča Mikea Comreyho a vyzerala pritom úžasne. Ešte krajšie ako úžasne. Tie šaty od Very Wang raz budem mať na vlastnej svatbe:D No..to len tak na okraj. Grafiku môžete nájsť v "read more"
Read more • 0 Comments
Posted on 19 Aug 2010 by Nymi

NEVER PAY THE REAPER WITH LOVE ONLY

Vítam vás teda na mojom novom webe. Webe! Hneď sa to lepšie hovorí :) Dúfam, že sa vám tu bude páčiť aj keď v podstate je to tu také isté ako na Sweet.wings len trochu obnovené a vylepšené. Bol už proste čas sa po viac ako 4 rokoch na rôznych blogoch pohnúť niekam dopredu. A za to som nekonečne vďačná SunnyWill, ktorej to budem asi opakovať každý deň až do konca môjho nesmrtelného života. Ďakujem Sunny za túto úžasnú príležitosť. Bez teba by som sa k webu zrejme nikdy nedopracovala.
No dnes vás tu nečaká žiadna nová grafika aj keď vlastne v layoutoch môžete nájsť dva nové layouty s Evan Rachel Wood a s Deborah Ann Woll ale budete si ich musieť pohladať, lebo je to tam tak nejak zamiešané. Mimochodom tento lay je s Leou Michele z Glee a aj keď ako prvý lay na stránke by mal byť to najlepšie čo dokážem spraviť..no povedzme že sa mi moc nevydaril. A inak keďže v kódovaní, php a celom tomto zmätku som ešte neni úplný expert tak to bola znovu a opäť Sunny, ktorá sa podujala na tom a pomohla mi to tu nakódovať. A aby som nezabudla..tiež som spravila ten tutoriál na retouche (v sekcii media) o ktorý ste ma prosili. Dúfam, že je dosť zrozumite¾ný a využijete ho.
Okrem nového webu mám pre vás však ešte niečo a to novú challenge stránku! Keďže moja "blogová challenge" mala posledné kolo celkom úspech tak som si povedala, že to nemôžem nechať len tak a tak je tu prvé kolo na Swan song, kde sa dúfam všetci zapojíte.
Tak to by bolo na dnes aj všetko. Dúfam že sa vám tu páči a neprestanete sem chodiť :)
0 Comments
Posted on 18 Aug 2010 by Nymi

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Next >>

Content Management Powered by CuteNews