01.HOME 02.ART 03.SITE 04.MEDIA 05.BLOG

BLOG

MORE

Welcome to Flowers for a Ghost, my graphic and personal site, which is part of domain Delicate Flower. Here you can find my graphic such as icons, wallpapers, retouches and other stuff. Fanart is mostly featuring TV Shows I watch such as Heroes, The Vampire Diaries, Doctor Who etc. Everything in here is made by me so if you use something please write the source. This site looks best with Google Chrome and Mozilla Firefox and I can not asure you that it will work properly in other browsers. This is layout number 6 featuring Snow White & Huntsman from TV show Once Upon a Time. I hope you like it in here and will come back soon!
    

FOREVER & AFTER

TAGBOARD

MY HEROES

apply? | more?

DISCLAIMER & INFO

Layout at Flowers for a ghost is @Nymi, coded @SunnyWill. This is just a fansite and I claim no ownership of any of the images used to make my fanart. If you own any of the images used on this site and would like me to remove the piece where was it used just send me an e-mail and I will remove it promptly.


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/show_news.php on line 41

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

“I REMEMBER EVERYTHING ABOUT YOU. YOU'RE THE ONE WHO WASN'T PAYING ATTENTION.„

Možno vás to prekvapí, ale môj s¾ub, ktorý som si dala pred tým ako som odišla na dovolenku o tom, že by som chcela pridávať články častejšie som myslela vážne a tak vám už dnes prinášam niečo nové. Ja vlastne ani neviem čo vám sem mám teraz napísať, keďže od vtedy čo som sem naposledy písala pred 3 dňami sa takmer nič neudialo. Ale aby reč nestála tak som včera spadla z bicykla a tak trochu nemôžem teraz hýbať pravou časťou tela, ale inak som fajn:) No dobre, vidím že by som mala prejsť radœej rovno ku grafike. Dnes tu pre vás mám naozaj štedrú nádielku avatarov. Akosi ma ich výroba zase chytila tak sa môžte tešiť na takéto aktuálky častejšie. Dnes ich je 24 a sú na nich herečky Anna Sophia Robb a Jennifer Lawrence. Väčšina fotiek je z rôznych photoshootov, ale tiež tam môžete nájsť aj avatary k filmu Soul Surfer (v ktorom hrá Anna), ktorý by ste si jednoznačne mali pozrieť, keď budete mať tú šancu, lebo je výborný a ďalej k nadchádzajúcemu filmu Hunger Games (s Jennifer v hlavnej úlohe), ktorý je natočený pod¾a úžasnej série kníh, ktorú ak ste ešte nečítali tak neviem na čo čakáte. Snáď sa vám budú páčiť :) Pre ich zobrazenie kliknite na read more...
Read more • 0 Comments
Posted on 01 Sep 2011 by Nymi

“HAPPY BIRTHDAY TO ME, HAPPY BIRTHDAY TO ME, HAPPY BIRTHDAY TO MEEE, HAPPY BIRTHDAY TO ME (SINGING)„

Som späť, som späť a tak som si povedala, že by to potrebovalo nejakú tú aktuálku. Ibaže nie hocijakú aktuálku ale narodeninovú aktuálku!! Áno počujete správne stránka Flowers for a Ghost oslavuje svoje 1.narodeniny!! Vlastne som trošku pozadu a stránka oslavovala narodeniny už 16.augusta ale tak..ona mi to určite odpustí :) Chcela by som vám teda všetkým strašne poďakovať za to, že sem chodíte, že máte so mnou dosť trpezlivosti a že ste proste tí najlepší návštevníci akých som si kedy mohla predstaviť. Tak a teraz len ve¾mi stručné zhrnutie toho čo sa tu za ten rok stalo: vymenili sa tu 4 layouty, pridala som 36 príspevkov, napísali ste mi 176 komentárov, pridala som 12 blendov, 35 retušov, 50 wallpaperov a 253 avatarov. Nasledujúci rok budem snáď ešte produktívnejšia aj keď mám o tom isté pochybnosti :D No nič, keď už sú tie narodeniny tak som si pre vás pripravila 10 nových wallpaperov, snáď sa vám budú páčiť. A keby niekoho zaujímalo ako som sa mala na dovolenke môžete si to prečítať na blogu...
Dont wake the dragon (Game of Thrones) - Ak mám byť úprimná, pôvodne som tento wall ani nechcela urobiť, ale keďže som nechcela mať samé wally s Jonom a tieto fotky sa mi zdali celkom sympatické nakoniec som sa do toho pustila. Zobrazuje súrodencov Dany a Viserysa a nie som si istá, či som úplne zachytila ich vzťah. Tento wall zobrazuje skorej tú pretvárku a strach Dany z jej brata.
I am my fathers son (Game of Thrones) - Po tom, čo som si od každého kto tento seriál pozerá vypýtala nejaký wallpaper s Jonom Snowom som ani ja neodolala a musela som sa o niečo pokúsiť. Tento wall nieje nijak špeciálny, len obyčajná fotka a nejaké tie textúry a text. Jediná "iná" vec na ňom je, že som použila program, ktorý vytvára tzv. efekt nama¾ovanéh obrazu, tak sa vám to snáď bude páčiť.
Brothers of the Nights Watch (Game of Thrones) - Posledný wall dnes k seriálu Game of Thrones. Opäť na ňom môžete nájsť Jona, ale tentokrát aj so Samom. Ja si nemôžem pomôcť ale ja to ich priate¾stvo jednoducho zbožňujem. A nielen priate¾stvo ich dvoch, ale celkovo priate¾stvo všetkých tých chlapcov v "Nights Watch". Ono to v seriály ani neni až tak vidieť, ale po prečítaní knihy teraz vidím aké puto si medzi sebou navzájom vytvorili.
Stana Katic - Myslím si, že už z názvu ste pochopili s kým je týmto wall:) Pred pár dňami sa totiž objavili nové fotky k nadchádzajúcej sérii Castla a ja som jednoducho nemohla inak ako s nimi niečo spraviť. Ja osobne si myslím, že sa mi ten wall nepodaril, ale keďže som ho už raz spravila tak na to kašlem a dám ho sem tak či tak.
Covert Affairs (Covert Affairs) - Opäť raz výstižný názov. Druhá séria sa skončila len nedávno s celkom zaujímavím koncom a po objavení týchto skvelých fotiek Annie a Auggieho som jednoducho nebola schopná im odolať a nakoniec z toho vzniklo niečo takéto. Neviem prečo ale pripomína mi to skorej blend ako wallpaper, ale tak budiž.
Troian Bellisario - V poslednej dobe sa táto herečka stvárňujúca Spencer Hastings v seriály Pretty Little Liars stala jednou z mojich úplne najob¾úbenejších, ale tak myslím že tomu sa niet čo čudovať:) Keď som teda uvidela tieto fantastické fotky na ktorých bola musela som z nich niečo spraviť. Neviem či som ich radšej nemala nechať tak, keďže z nich nakoniec vznikol tento podivný wall.
I was born the night she found me (True Blood) - Opäť raz celkom obyčajný wall s Sookie a Ericom. Myslím si, že každý fanúšik TB pochopí (a hlavne po odvysielaní posledných pár častí) prečo som si vybrala práve túto dvojicu.
Mr & Miss Pond (Doctor Who) - Blendoidný wallpaper číslo dva. Predvčerom sa po dvoch dlhých mesiacoch konečne vrátil na obrazovky Doctor Who a po tom ako som sa nieko¾ko hodín rozplývala nad tým aký je Rory (a Doctor samozrejme) dokonalý tak som s ním musela niečo spraviť. Keď som potom našla tieto "svadobné fotky" Pondovcov hneď mi bolo jasné čo a ako..
See One. Do One. Teach One. (Rizzoli & Isles) - Tento wall pôvodne vôbec nemal byť, ale už som mala spravených 9 wallpaperov a povedala som si, že 10 by znelo ove¾a lepšie ako 9 :D Ehm áno som psycho ja za to nemôžem. No takže tento wall je z pilotného dielu seriálu a je to tá najjednoduchšia vec na celom svete. Normálne rozmýš¾am nad tým, že či by tých 9 predsa len nevyzeralo lepšie..:)
Beautiful Day (The Nine Lives of Chloe King) - Ak ste ešte nevideli posledný diel TNLOCK tak by som vám radila aby ste tento posledný wall preskočili, keďže obsahuje isté spoilery. Ale pre vás ostatným ktorým je to jedno som spravila wall s poslednými scénami posledného dielu prvej série (len dúfam, že nie úplne posledného dielu). Tento seriál mi akosi prirástol k srdcu. Jediná vec ktorú nechápem je, že čo Chloe vymýš¾a. Jasné že Alek je miliókrát lepší O:)
0 Comments
Posted on 29 Aug 2011 by Nymi

“TO CONCEAL ANYTHING FROM THOSE TO WHOM I AM ATTACHED, IS NOT IN MY NATURE. I CAN NEVER CLOSE MY LIPS WHERE I HAVE OPENED MY HEART„

Som si istá, ¾e niektorý z vás pochybovali, ¾e sa vám dnes naozaj ozvem aj po tom ako som to sµúbila, ale ja som dnes prekonala svoju lenivos» a priná¹am vám u¾ druhú aktuálku v priebehu troch dní čo je pre mňa niečo podobné zázraku:) Nebude síce moc dlhá, ale keď¾e odchádzam na tie tri tý¾dne preč tak som vám sem e¹te chcela niečo rýchlo hodi». A tie¾ ma celkom zase chytila grafika, tak¾e samozrejme hneď musím ís» preč aby ma to zase "odchytilo". No nič dnes tu pre vás mám iba jeden wall, ale za to som po neuveriteµne dlhej dobe spravila 12 avatarov s Emmou Watson (ktoré mô¾ete nájs» v read more), tak dúfam ¾e sa vám budú páči» aj keď mi prijde, ¾e sú trochu iné ako tie čo som zvykla robieva» kedysi. No čo asi som si trochu odvykla robi» avatary:) Inak som včera pridala aj prvú aktuálku na blog, tak budem rada ak sa tam pôjdete pozrie» a prinajlep¹om aj niečo okomentujete :) A tu u¾ je ten sµubovaný wallpaper.

When I Fell For You
- Tento wallpaper je venovaný ¹peciálne pre @Sunny, ktorej som ho sµubovala u¾ nehorázne dlho a konečne je tu. Dúfam len ¾e sa jej bude páči», lebo je veµmi zvlá¹tny, aspoň podµa mňa. Je to wall s Dracom/Hermionov (Dramione), ktorý spolu síce vo filme ani kni¾ke neboli, no niektorým sa zdajú ako dokonalý pár. Ja osobne som vytrvalým fanú¹ikom páru Ron/Hermiona ale nehovorím, ¾e takto by to tie¾ nebolo zaujímavé:) No v skratke je to veµmi jednoduchý wallpaper, ktorý je spravený len s pou¾itím pár textúr plus efektu "namaµovaného obrazu", čo je tak trochu novinka a čo e¹te..je neskutočne svetlý na to ¾e je to wall. No a to je asi tak v¹etko.

Nezabudnite si pozrie» avatary v read more plus tam nájdete aj krásne prekvapenie, ktoré mi Sunny vyrobila na rozlúčku :)
Read more • 0 Comments
Posted on 26 Jul 2011 by Nymi

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Next >>

Content Management Powered by CuteNews