01.HOME 02.ART 03.SITE 04.MEDIA 05.BLOG

BLOG

MORE

Welcome to Flowers for a Ghost, my graphic and personal site, which is part of domain Delicate Flower. Here you can find my graphic such as icons, wallpapers, retouches and other stuff. Fanart is mostly featuring TV Shows I watch such as Heroes, The Vampire Diaries, Doctor Who etc. Everything in here is made by me so if you use something please write the source. This site looks best with Google Chrome and Mozilla Firefox and I can not asure you that it will work properly in other browsers. This is layout number 6 featuring Snow White & Huntsman from TV show Once Upon a Time. I hope you like it in here and will come back soon!
    

FOREVER & AFTER

TAGBOARD

MY HEROES

apply? | more?

DISCLAIMER & INFO

Layout at Flowers for a ghost is @Nymi, coded @SunnyWill. This is just a fansite and I claim no ownership of any of the images used to make my fanart. If you own any of the images used on this site and would like me to remove the piece where was it used just send me an e-mail and I will remove it promptly.


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/show_news.php on line 41

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

“THE STORIES WE LOVE BEST DO LIVE IN US FOREVER„

plagat
Zabite ma. Normálne ma naozaj zabite, ukameňujte a usmažte vo vlastnej šťave za tie nedodržané s¾uby, ktoré ja večne dávam. Naozaj, ale naozaj je mi to ¾úto, že moje "tento týždeň niečo pridám" sa pretiahlo na "za mesiac konečne niečo pridávam". Ale na moju obranu už som sa skoro týždeň snažila spraviť sem nový design, ale ono to proste nešlo Nie že by tento čo som sem teraz dala bol nejaký skvost, ale tie ostatné boli ešte horšie. Takže si asi viete predstaviť ako bez štipky nápadu alebo kreativity som celý posledný týždeň bola. Ale čo už nakoniec vzniklo aspoň toto. Je to celkom jednoduchý a nudný design s Emmou Watson. Nie je nijaký špeciálny oproti tomu minulému. Vlastne sa zmenilo len trochu umiestnenie obrázkov, farby a trochu som aj upratala stĺpček ale inak nič špeciálne. No čo už, budete to tu s ním ale musieť prežiť lebo momentálne prežívam nekreatívne obdobie (no dobre ono to nekreatívne obdobie mám už poriadne dlho) takže aj keby som moc chcela vymyslieť nový design mi bude určite trvať aspoň mesiac. Ale tak budem dúfať, že aspoň niekomu páči. A komu sa nepáči tak dúfam, že ho poteší aspoň také malé prekvapenie ktoré som si pre vás (hlavne vďaka @Sunny) prichystala. Spravila som si blog! Teda ono je to niečo ako podstránka Flowers for a Ghost, kde budem písať a pridávať všetko čo nesúvisí so svetom grafiky, čiže rôzne informácie o mne, recenzie, kvízy, fotky, návody a ďalšie hlúposti ktoré nikoho nezaujímajú. Proste veci ktoré by tu zavadzali. Mám celkom dosť nápadov čo sa týka toho čo tam budem pridávať, takže sa tam aspoň raz za čas choďte mrknúť a spravíte mi obrovskú radosť. Nájdete to v menu pod "NYMI". Musím sa vám inak niečím pochváliť. Určite ste videli na Delicate Awards súťaž o najlepší plagát, ktorý zároveň reprezentuje tohtoročné predávanie cien. A hádajte kto to vyhral? No hádajte! Áno bola som to ja a ešte stále tomu nemôžem uveriť! Naozaj ma tým DA tím neuverite¾ne potešil, hlavne po tom čo som si pozrela aké boli tie ostatné plagáty nádherné. Nemohla som doslova uveriť vlastným očiam:) Ďalej som pre vás prichystala ešte 4 nové wallpapery. Úprimne povedané, keď som začala písať túto aktuálku tak som si myslela, že ich mám na sklade viac, ale ako sa tak ukázalo sú len 4 tak snáď sa vám budú páčiť.

Body of Proof (Body of Proof) - Tento wall som spravila hneď po tom ako som dokončila minulú aktuálku, takže sa mi v počítači vá¾al už naozaj nejakú tú dobu. V tej dobe totiž akurát išiel nový rovnomenný seriál v hlavnej úlohe s vynikajúcou Danou Dellany, ktorá si zahrala úspešnú chirurgičku, ktorá po autonehode stratí jemnú motoriku a po tom ako zabije jednu zo svojich pacientiek sa stane radšej patologičkou. Je to niečo medzi Doctorom Housom a Bones takže ak sa v tomto upršanom lete nudíte doma tak odporúčam stiahnuť si to:)
Please Dont Leave Quite Yet (Pretty Little Liars) - Hneď po tom ako som uvidela túto epizódu mi bolo jasné, že sa z toho zrodí wallpaper. A tak sa aj stalo. Neviem čím to je, ale Ezra a Aria sú jednoducho dokonalý pár a tento moment sa nedal nezachytiť. Keby bolo ešte možné aby hrala pri každom otvorení toho wallu úžasná pesnička z tejto scény Please Dont Leave Quite Yet od Adama Agina bolo by to dokonalé.
Pretending (The Vampire Diaries) - Wall s párom Damon/Elena. Neviem prečo, ale ja osobne so nikdy nebola zarytý Delena shipper a ešte stále to tak je. Mne je naozaj úprimne jedno s kým Elena nakoniec skončí, keďže ako Stefan tak aj Damon sú pod¾a mňa obaja dokonalý každý v svojej vlastnej nedokonalej forme, takže tak. Ja by som bola spokojná keby skončila pre mňa za mňa aj s Jeremym ak vám mám pravdu povedať. Čím je to, že všetci herci z TVD sú taký príťažlivý, hm? :)
This Would Never Work (The Vampire Diaries) - Pomaly sme sa dopracovali k poslednému wallpaperu a tentokrát s dvojicou Caroline/Tyler. Títo dvaja sa k sebe pod¾a mňa dokonale hodia a to som chcela aj zachytiť na tom walle, ale akosi mi to nevyšlo. Ako obyčajne.

No nič, to je teda na dnes všetko. Nieje toho zase až tak málo ako som si pôvodne myslela a dúfam, že sa vám všetko viac menej alebo aspoň trošku páči. Naozaj by som chcela ešte niečo pridať v nasledujúcich dvoch dňoch, ale ako sa poznám tak radšej nič nes¾ubujem. Potom ale idem na dovolenku až na tri týždne takže ak odo mňa nebudete počuť do stredy tak môžete aktuálku očakávať najbližšie až v polke augusta. Tak sa zatia¾ majte a ešte raz sa ospravedlňujem za to, že mi všetko tak dlho trvá:)
Read more • 0 Comments
Posted on 24 Jul 2011 by Nymi

THE BITCH IS BACK

Ahojte. Úprimne povedané naozaj neviem ako začať. Čo vám mám povedať po troch mesiacoch absolútnej nečinnosti? Hmm. No čo, poviem vám to tak ako to je. Som lenivá, hnilá, neaktívna osoba ktorá sa nevedela odhodlať opäť sa pustiť do pravidelného  vyrábania grafiky a obsluhovania stránky. Dokonca som zanevrela aj na vaše úžasné stránky, na ktorých som bývala normálne denno denným návštevníkom a to je naozaj neodpustite¾né. Ale aj tak by som vám chcela povedať jednoduché prepáčte. Viem, že ste toho odo mňa zrejme nikdy ve¾a neočakávali, nebola som žiadny pravidelný administrátor, moje updates boli skôr ne ako pravidelné a v originalite by ma tiež mnohý predbehli, ale bola som tu skoro vždy pre vás a nebolo odo mňa fér takto z ničoho nič zmiznúť a nepovedať ani bu ani mu.
Som ale späť. Ak mám byť úprimná neviem na ako dlho, lebo u mňa to nikdy nieje jasné, ale zatia¾ som sa vždy vrátila takže to vám bude musieť zatia¾ stačiť. Zatia¾ vám sem dám len nejaký pár starých wallpaperov, ktoré som nejako poskladala počas doby tých troch mesiacov, ale už teraz vám hovorím že sa nemáte na čo tešiť. V priebehu tohto týždňa by som ale chcela na sebe trošku popracovať, spraviť nový design a samozrejme aj nejakú novú grafiku. Tiež som rozmýš¾ala nad pár vynoveniami tak uvidíme ako to nakoniec dopadne. Nabudúce teda čakajte ve¾ký článok v ktorom by som vám aj chcela povedať čo som vlastne robila počas môjho neaktívneho obdobia, čo mám nové a všeličo iné. Dúfam, že sa mi to tu podarí zase pomaličky rozhýbať.

Thats Who I Am (Being Human US) - Tento wall bol vytvorený už dávno pradávno pre Sue, ktorá chcela  wall s Joshom, tak snáď sa jej páčil. Je to taký zvláštny wall na trošku iný štýl ako všetky ostatné, nieje taký klasický. Zameriava sa skôr na skladanie obrázkov ako ich spájanie a farby sú tiež nezvyčajné, aj keď mne sa tam tá výrazná žltá celkom páči.V poslednej dobe sa mi totižto na walloch, ale aj inej grafike strašne páči keď dominuje jedna výrazná farba, aj keď len na malom kúsku, ale mám taký pocit, že to vám po tom ako toho pridám viacero bude úplne jasné.
I Love You Kate (Castle) - Vďaka tretej sérii tohto úžasného seriálu sa stal Castle jedným z mojich úplne naj naj seriálov a finále ako inak nesklamalo. Ja som celú dobu poslednej epizódy neodtrhla oči od obrazovky a zadržaný dych som vydýchla asi až vtedy keď som sa nakonci rozplakala, taký dokonalý tento diel bol. A keďže bol naozaj dokonalý musela som samozrejme hneď na to spraviť aj aj wall, ktorý sa mi síce nijak nepodaril a niesom s ním absolútne spokojná, ale niečo sem dať musím takže máte smolu:)
Everything is Wrong (The Borgias) - Nikdy som nebola fanúšikom historických seriálov a až na Merlina (ktorý je ajtak skôr fantasy ako historický) som všetkým úspešne odolávala ale potom prišla rodina Borgia a moja obrana bola v keli. Ono vlastne ani nejde o celú rodinu, ale len o súrodencov Cesareho a Lucreziu, ktorých chémia vás zloží na kolená už po prvom diele. Je pravda že Nymi by si úplne vystačila aj s Cesarem ale... musíte vidieť na to aby ste pochopili. A teraz k wallu- úprimne povedané naozaj neviem čo som sa tu snažila docieliť, ale zjavne mi to nevyšlo.
Cassie (Údolie Bezcitných) - Môj asi najnovší wall s ktorým som dokonca jakž takž spokojná bol vytvorený k rozpísanej knihe úžasnej Sue, ktorej prvých pár kapitol ktoré už sú k dispozícií ma úplne vtiahlo a musela som k tomu spraviť wall s anjelom Cassie, ktorú som stvárnila za pomoci herečky Katie Cassidy:)
Michelle & Natalie (Údolie Bezcitných) - Opäť wall k sérii kníh Údolie Bezcitných, ktoré keď raz vídu stanú sa bestsellermi. Tentokrát s upírskymi dvojičkami Michelle a Natalie (nepripomína vám to niekoho?:))
Recognize Me (Fringe) - Tento wall som vytvorila už naozaj strašne dávno a myslím, že to je z predposlednej epizódy druhej série (ale niesom si istá). Urobila som ho preto, lebo táto chví¾a bola strašne krásna, ve¾ká Olivia sa skryla do tela malej Olive len aby zistila či ju Peter spozná... Technika a celkovo wall sú ale neni žiaden úžas.
You would do the same (The Vampire Diaries) - Fuj. To je jediné čo dokážem k tomuto wallu povedať. Aj keď táto scéna bola srdcolomná a keď Elena plakala nad "mŕtvou Bonnie" ani ja som nedokázala zabrániť slzám, ale tento wall je naozaj hrozný.
Is There More to Say? (Being Human US) - Wall s Johsom/Norou opäť pre Sue. Pod¾a mňa je strašne obyčajný a ničím nezaujímavý ako sa na to takto spätne pozerám. Prepáčte, že všetko len kritizujem, ale to ja robím vždy keď vidím svoju starú grafiku (aj novú uznávam:))
He has been lying to us (Castle) - Posledný wall na dnes a opäť je to z posledného dielu tretej série. Tento moment sa nedal nezachytiť, keďže tu aspoň ja po prvýkrát zachytávam nejakú potíčku medzi Ryanom a Espositom. To ako Esposito stále nemôže uveriť...

No nakoniec sa z tohto pôvodne informačného rýchleho článku stal celkom dlhý tak dúfam, že si ho užijete a naozaj mi ešte raz odpustite za moju nečinnosť. Chcela by som vás ale ešte poprosiť o jednu maličkosť (áno rovno takto na začiatku) a to, aby ste sa zašli pozrieť na stránku Delicate Awards, ktorá určite zaujme každú grafickú dušu, a ak tam ešte nieste zaregistrovaný tak šup šup lebo o ve¾a prichádzate:)
0 Comments
Posted on 26 Jun 2011 by Nymi

LETTERS ARE GONNA FALL FROM THE SKY

Je to neuverite¾né, ale zdá sa, že pravidelné aktuálky sa sem zrejme vracajú. Zatia¾ to nevypadá na nieko¾ko updates do týždňa ako kedysi, ale aspoň raz za týždeň/dva by som sa vám mala ozvať. Takže dnes prinášam opäť len a len samé wallpapery. Dúfam, že vám to už nelezie na nervy, pretože ako ma kedysi bavilo robenie avatarov a predtým robenie retushov tak teraz ma baví toto a asi vám s tým budem ešte istú dobu liezť na nervy:) Nachystala som si na dnes teda 5 wallov, zase sú každý jeden trošku iný a nový, tak som zvedavá ako sa vám budú páčiť. Inak ste si možno všimli pár zmien tu na stránke, tak sa potom nez¾aknite keď náhodou niečo nebude na svojom mieste, lebo sa snažím trošku vylepšiť stránku, aj keď to zase nieje nič prelomové:) A inak čo by som vám ešte povedala? Hmm..tak ako som vám minule odporučila seriál Merlin (ktorý som už mimochodom samozrejme dopozerala) tak vám dnes odporučím seriál Harpers Island, ktorý síce má len jednu sériu ale naozaj stojí za to. Je to starší seriál ale hrá v ňom neskutoňé, ale naozaj neskutočné množstvo vynikajúcich hercov ako Kate Cassidy, Chris Gorham, Jim Beaver, Matt Barr etc. Takže kto ste to ešte nevideli šup sa do sťahovania:)) Ou a viem vlastne čo som vám chcela povedať- rozhodla som sa, že budem na stránku pridávať screencaps z rôznych seriálov čo pozerám, takže ak nemôžete nájsť nijaké kvalitné screencaps zo seriálu alebo filmu ktorý by sa mi mohol páčiť tak sa ma k¾udne spýtajte a ja ich sem potom moc rada pridám:) Tak a konečne tie s¾úbené wallpapery:

Kenzi/Dyson (Lost Girl)- aj keď má tento seriál momentálne prestávku tak som si nemohla pomôcť a spravila som wall z epizódy Foor For Thought s mojou ob¾úbenou scénou. Dysona a Kenzi síce neshippujem ako pár, ale myslím si že sú strašne zlatý ako kamaráti a tak si zaslúžia minimálne jeden wallpaper tu na stránke.
Everything Will Be OK (Secret Diary of a Call Girl)- Potom ako som dopozerala poslednú časť tohto seriálu som jednoducho musela nejako zvečniť tú záverečnú chví¾u. Nemyslím si, že by sa mi to ale nejako moc podarilo.
I believe Its meant to be (The Vampire Diaries)- Jedna z mojim ob¾úbených scén. Aj keď Matta nemám moc rada, alebo aspoň nie ako partnera pre Caroline, tak táto scéna bola jednoducho dokonalá. Candice nádherne zaspievala tú pesničku a celý čas ako som to pozerala som si len myslela "Ah, bodaj by aj mne niekto takto zaspieval..."
Spencer/Toby (Pretty Little Liars)- Wall na požiadanie od Sunny. Táto scéna je moja ob¾úbená z poslednej série a je naozaj škoda že bola len taká krátka lebo Spencer a Toby sú spolu jednoducho dokonalý. Dúfam, že v druhej sérii bude viac takýchto momentov:)
Perfect Match (Pretty Little Liars)- Opäť pokus o zachytenie Toby/Spencer momentu. Je to také volajaké..divné..šedivé, ale tak snáď aspoň niekomu sa to páčiť bude.
But, I love you... (Harpers Island)- Ve¾mi jednoduchý wall, ktorý som musela spraviť po tom ako som si HI pozrela. Je mi jedno kto čo hovorí aj tak bol Henry najlepšia postava (so Sullym samozrejme:))
0 Comments
Posted on 03 Apr 2011 by Nymi

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Next >>

Content Management Powered by CuteNews