01.HOME 02.ART 03.SITE 04.MEDIA 05.BLOG

BLOG

MORE

Welcome to Flowers for a Ghost, my graphic and personal site, which is part of domain Delicate Flower. Here you can find my graphic such as icons, wallpapers, retouches and other stuff. Fanart is mostly featuring TV Shows I watch such as Heroes, The Vampire Diaries, Doctor Who etc. Everything in here is made by me so if you use something please write the source. This site looks best with Google Chrome and Mozilla Firefox and I can not asure you that it will work properly in other browsers. This is layout number 6 featuring Snow White & Huntsman from TV show Once Upon a Time. I hope you like it in here and will come back soon!
    

FOREVER & AFTER

TAGBOARD

MY HEROES

apply? | more?

DISCLAIMER & INFO

Layout at Flowers for a ghost is @Nymi, coded @SunnyWill. This is just a fansite and I claim no ownership of any of the images used to make my fanart. If you own any of the images used on this site and would like me to remove the piece where was it used just send me an e-mail and I will remove it promptly.


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/show_news.php on line 41

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 368

“PLEASE DON'T HATE ME.“

Ahojte. Ve¾mi ve¾mi ve¾mi moc sa vám všetkým, ktorí sem ešte sem-tam zavítate ospravedlňujem za moju aktivitu-neaktivitu za posledné..ko¾ko to už bolo? Tri mesiace? Naozaj? Prepáčte, ale v poslednej dobe proste nemám vôbec čas a už vôbec nie chuť na to otvoriť Photoshop a čo to v ňom porobiť. Viem, že to nieje žiadna ve¾ká strata, ale aj tak. Dnes som si pre vás ale niečo pripravila. Teda nie tak úplne ja, ale skôr tím Delicate Awards, ktorý mal taký úžasný preúžasný nápad (alebo mala by som povedať dilemu?), že je treba zistiť, ktorý pár zo všetkých párov je najviac Epic? Je to Buffy&Angel, Lily&James, Sookie&Eric...? KTO? Ako sa dalo čakať na túto otázku neprišli a tak vymysleli tento projekt, ktorého cie¾om bolo (je) spraviť wallpaper/y s tým o kom si VY myslíte, že je tá naj epic couple zo všetkých. Tieto wallpapery sa potom mali pekne uverejniť všetky v sobotu (včera), ale keďže ja som ako vždy o niečo pozadu tak ich (s obrovským ospravedlnením) pridávam aj dnes. A aj to nie v kompletnom počte, keďže u mňa je tých epic couples trošku viac, ale aspoň o niečo som sa pokúsila teda. A môj výber bol:

Castle&Beckett (Castle) - Prečo? No jednoducho preto, že tento seriál milujem a preto, že aj keď im to zjavne ešte tak úplne nedošlo tak sú si títo dvaja jeden druhému jednoducho súdený. Nech sa na to pozerám ako chcem sú jednoducho dokonalý a basta:)

Doctor&Rose (Doctor Who) - Prečo? Lebo ma asi nikdy nerozplakalo nič viac ako to, keď sa tímto dvom museli ich cesty životom rozísť. Neviem prečo sú moje ob¾úbené dvojice vždy takéto podivne tragické, ale veď...neboli epic?

Alisha&Simon (Misfits) - Prečo? Musím sem vôbec písať prečo? Láska zaseknutá v čase na veky vekov sa sem jednoducho musela dostať.

Annie&Mitchell (Being Human UK) - Prečo? Pretože oni sú moja srdcovka. Je jedno že sú jeden upír a druhá duch, je jedno že on je o stovky rokov starší, je jedno že zabil tisíce ¾udí, je jedno že je mŕtvy. Ich láska bola proste niečo...(čo si zrejme budem musieť tento mesiac znovu pozrieť. Darn.)

Tak, to je zatia¾ všetko aj keď vám musím ešte raz pripomenúť, že som sa PS naozaj nedotkla už véé¾mi dlhú dobu, takže to berte len tak, že som sa chcela zapojiť do tohto úžasného projektu :)

Aby som nezabudla tak spolu so mnou sa do tohto projektu zapojilo ve¾a úžasných grafičiek, ktoré odviedli naozaj dokonalú prácu a tak ak ste sa u nich ešte neboli pozrieť tak šup šup tam. Tu je ich kompletný zoznam:

Destiny http://mindlesswisdom.hiccupofreality.co.uk/
Happy http://something-to-be.xf.cz/index_02.php
Jeanne http://infinity.delicate-flower.com/epiccouple.htm
Leca http://dreamworld.delicate-flower.com/
Leito http://distraction.wz.cz/
Lizzie http://delicate-flower.com/speak/
Lu.Lusy http://letterwolf.over.cz/
Luna http://abovetheclouds.cz/
Mavel http://mavell.blog.cz/
Michelle http://livingdeadgirl.delirious-soul.net/
Mummy http://forgotten.delicate-flower.com/
Mystic http://www.behindthedoor.yw.sk/
Pája http://www.my-passion.ic.cz/
Sim http://dark-emotion.ic.cz)
Sue http://darkangelsoul.delicate-flower.com/
Sunnywill http://www.delicate-flower.com/fatedtopretend/
Tori http://birdinskies.tumblr.com/

0 Comments
Posted on 25 Mar 2012 by Nymi
Name:
E-mail: (optional)
Type Pekwi in the box: (anti-spam)
Smile: angel angry biggrin blank blush confused cool cry dead depressed happy hehe huh cheerful inlove ouch sad shocked sleepy smile sneer weird wink yawn 

| Forget Me
Content Management Powered by CuteNews