01.HOME 02.ART 03.SITE 04.MEDIA 05.BLOG

BLOG

MORE

Welcome to Flowers for a Ghost, my graphic and personal site, which is part of domain Delicate Flower. Here you can find my graphic such as icons, wallpapers, retouches and other stuff. Fanart is mostly featuring TV Shows I watch such as Heroes, The Vampire Diaries, Doctor Who etc. Everything in here is made by me so if you use something please write the source. This site looks best with Google Chrome and Mozilla Firefox and I can not asure you that it will work properly in other browsers. This is layout number 6 featuring Snow White & Huntsman from TV show Once Upon a Time. I hope you like it in here and will come back soon!
    

FOREVER & AFTER

TAGBOARD

MY HEROES

apply? | more?

DISCLAIMER & INFO

Layout at Flowers for a ghost is @Nymi, coded @SunnyWill. This is just a fansite and I claim no ownership of any of the images used to make my fanart. If you own any of the images used on this site and would like me to remove the piece where was it used just send me an e-mail and I will remove it promptly.


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting1_2/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/show_news.php on line 41

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting1_2/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting1_2/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

“IF YOU EVER FIND YOURSELF STUCK IN THE MIDDLE OF THE SEA ILL SEND THE WORLD TO FIND YOU„

Po mojej sérii aktuálok, ktoré sa objavovali až podozrivo často som si dala zase trochu načas a ozývam sa vám až (alebo už?) po 12tich dňoch. A aj to s nijakou úžasnou aktuálkou, ale tak..aspoň niečo nie? Inak už tento pondelok (19.septembra) mi začína škola tak mi držte palce a uvidím ako to tu budem stíhať, keďže okrem obyčajnej školy som začala chodiť momentálne aj do autoškoly, takže to budem mať celkom plné. Ale tak snáď sa mi podarí sem tam sem zbehnúť a pridať nejakú tú aktuálku. Dnes tu pre vás mám pár avatarov a to s Teresou Palmer a Milou Kunis. Všetky boli o challenge k Tanyi a za tie s Teresou som dokonca vyhrala úžasnú cenu za 1.miesto! To som si snáď ani nezasúžila, nie? :) Ďa¾ej som sa prihlásila tiež do súťaže na Delicate Awards, kde bolo mojou úlohou vytvoriť smutný wallpaper. Pokúsila som sa teda tejto úlohy patrične zhostiť a keďže mi nič iné nenapadlo tak som sa zamyslela a spomínala na všetky smutné momenty v seriáloch a toto mi z toho vyšlo:

How will I make it without you (Game of Thrones) - Po zhliadnutí tohto fan videa na blogu u Sunny ma nenapadlo nič iné ako urobiť ním inšpirovaný wallpaper. Chcela som zachytiť scénu z konca prvej série v ktorej umiera jedna z hlavných postáv, pri ktorej som ja sama plakala ako malé dieťa, ale nemám taký pocit, že by sa mi ju podarilo zvečniť tak aby tento wall zachytával tú správnu atmosféru.
This is the starting of my greatest fear (Doctor Who) - Tomu kto pozerá seriál Doctor Who muselo po odznení "smutných momentov" hneď napadnúť scéna z konca druhej série, keďže pri tejto scéne musel plakať snáď naozaj každý. Ja pri nej plačem doteraz a to kedyko¾vek si ju pozriem, keďže Doctor a Rose pre mňa vždy boli OTP a to sa nikdy nezmení.
No more (Luther) - Mám také tušenie, že ve¾a z vás nebude poznať tento perfektný britský seriál, ale mali by ste to napraviť. Naozaj to stojí za to. Tu som sa snažila o zachytenie scény z piateho dielu prvej série, ale opäť...ah nič moc.

   
   
   
   
0 Comments
Posted on 16 Sep 2011 by Nymi
Name:
E-mail: (optional)
Type iKkrC in the box: (anti-spam)
Smile: angel angry biggrin blank blush confused cool cry dead depressed happy hehe huh cheerful inlove ouch sad shocked sleepy smile sneer weird wink yawn 

| Forget Me
Content Management Powered by CuteNews