01.HOME 02.ART 03.SITE 04.MEDIA 05.BLOG

BLOG

MORE

Welcome to Flowers for a Ghost, my graphic and personal site, which is part of domain Delicate Flower. Here you can find my graphic such as icons, wallpapers, retouches and other stuff. Fanart is mostly featuring TV Shows I watch such as Heroes, The Vampire Diaries, Doctor Who etc. Everything in here is made by me so if you use something please write the source. This site looks best with Google Chrome and Mozilla Firefox and I can not asure you that it will work properly in other browsers. This is layout number 6 featuring Snow White & Huntsman from TV show Once Upon a Time. I hope you like it in here and will come back soon!
    

FOREVER & AFTER

TAGBOARD

MY HEROES

apply? | more?

DISCLAIMER & INFO

Layout at Flowers for a ghost is @Nymi, coded @SunnyWill. This is just a fansite and I claim no ownership of any of the images used to make my fanart. If you own any of the images used on this site and would like me to remove the piece where was it used just send me an e-mail and I will remove it promptly.


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/show_news.php on line 41

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /data/4/b/4b079a3d-5ad8-4138-8aeb-973fdf609493/delicate-flower.com/sub/flowersforaghost/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

“YOU DON’T FORGET THE FACE OF THE PERSON WHO WAS YOUR LAST HOPE“

Dnes je to presne dva mesiace od vtedy čo som sa vám sem naposledy ozvala a cítim sa kvôli tomu trochu previnilo. Je pravda, že som sa celú dobu nevá¾ala v posteli, ale ako som hovorila už..no dávno, tak som začala tento rok môj prvý rok na vysokej škole, takže toho teraz mám trochu viac. Ale keď už bolo včera to Vďakyvzdanie, alebo lepšie povedané- keďže sa čoskoro ukončujú Delicate Awards tohto roku, tak som po neuverite¾ne dlhej dobe konečne zase raz otvorila Photoshop a pustila sa do nejakej tej "grafiky." Niektoré veci som spravila už dávnejšie, niektoré len dnes a nakoniec som to všetko pospájala do tejto jednej aktuállky. Nie je to nič úžasné, ako sa dá po dvoch mesiacoch nič nerobenia očakávať, ale tak..snáď dostanem od vás aspoň pár bodíkov za snahu :) Tu sú teda nové wallpapery:

Dont Forget Me (Glee) - Viem, že je to podivné, ale toto je môj prvý wallpaper so seriálom Glee. Pôvodne mal byť do vyššie spomínaných Delicate Awards, ale keď sa tak na to teraz pozerám, tak si to ešte rozmyslím :) Inak je to z minulotýždennej epizódy, v ktorej bola Santana v poslednej scéne jednoducho úplne neuverite¾ná a tak som si povedala, že tento moment stojí za to aby bol nejako zvečnený...
Kate Beckett (Castle) - Toto je...no ako by som to povedala - pokus o niečo nové. V jeden neskorý víkendový večer sa Nymi strašne nudila a chcela skúsiť niečo nové a tak z toho nakoniec vzniklo toto. Neviem čo som tím vlastne myslela, ale tak...možno sa to niekomu páčiť bude.
Kill Shot (Castle) - Toto je zase wall z poslednej časti seriálu Castle, ktorý momentálne pomáham na stránke castle-sk.com nielen prekladať. Opäť som si vybrala asi najemociálnejšiu scénu z celého dielu a musím povedať, že Stana Katic to zahrala naozaj dokonale.
Please dad, stop this... (The Vampire Diaries) - Tento wall som robila hneď po tom ako sa táto epizóda TVD odvysielala, takže..naozaj dávno :) Zachytáva diel v ktorom uniesol Caroline vlastný otec a...no bola to jednoduchá epizóda a nielen preto, že jej otca hral Jack Coleman.
The Girl Who Waited (Doctor Who) - Tento wall som posielala už naozaj dávno pradávno do Delicate Challenge ktorá sa konala na DA. Snažila som sa o niečo jednoduché, o to využiť úžasnú farbu Kareniných vlasov a o to..aby som tam čo najlepšie využila aj textúry- keďže to bolo zadanie v danom kole tejto Challenge. S plagátom som nakoniec nevyhrala, ale aj tak ho sem dám, len pre istotu, ak by sa niekomu predsa len páčil :) Vyhrala som za ňho ale krásnu cenu, ktorou sa musím pochváliť:


No nieje tá cena nádherná? Človek má hneď väčšiu radosť z toho, že vypadol, keď dostane takúto krásnu cenu :) To na dnes ale nieje všetko...ešte mám pre vás maličkosť vo forme ôsmych avatarov, z ktorých sú 4 s Hayden Panettiere a 4 (na požiadanie pre moju Sunny) s Alexz Johnson. Snáď sa budú páčiť.

   
   
0 Comments
Posted on 25 Nov 2011 by Nymi
Name:
E-mail: (optional)
Type awcp0 in the box: (anti-spam)
Smile: angel angry biggrin blank blush confused cool cry dead depressed happy hehe huh cheerful inlove ouch sad shocked sleepy smile sneer weird wink yawn 

| Forget Me
Content Management Powered by CuteNews